reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana ja sie tu o wszystko musze prosić, to ja nalegałam na badania po 3 poronieniu. Dla nich wszystko jest normal.

A ja myślałam ze tylko u nas tak jest, mnie tez nikt niczego nie zlecal. Wszystko na własną rękę duzo czytałam szukałam i chyba odnalazłam główny problem. Oby, okaze sie niedługo :)
 
reklama
aniolkowa, no moim zdaniem immunologia to podstawa, faktycznie dziwne.
Łapię od Ciebie te dobre fluidy :) I pierniczę - nawet jak nie zaciążę jak się wprowadzę do mojego nowo wybudowanego domu - urządzę z grubsza pokój dla dziecka :) Zastanawiałam się czy robić tam garderobę i gabinet w drugim. Ale nie. Powieszę śpioszki, wstawię komodę. Niech czekają!
Nikt się wtedy nie zapyta "A co tu będzie?" brr ;)

Moniusia i bardzo dobre podejście!! Uwierz że sie uda! Tak naprawdę uwierz!!
 
Anika11 to normalne, że się denereujesz ten strach już zawsze będzie. Kropek jest silny i na pewno dobrze się rozwija
 
Aniolkowa. Mama w UK oni tam prowadzą naturalną selekcję nie walczą o ciążę co osobiście jest dla mnie nie do zaskceptowania.
 
Witam nowe dziewczyny trzymam kciuki zeby wasze bety były ładne. Po kilku nieudanych próbach oprócz genetyka warto odwiedzić tez immunologa.

Ewa co u ciebie ? Jakoś nie piszesz ostatnio.
U mnie wszystko ok jestem ciagle glodna I spiaca wczoraj praktycznie caly dzien spalam I w nocy tez nie mialam problemy
Poza tym Po niedzieli caly czas jeszcze Idac siusiu boje sie
Oprocz ciagniecia w pachwinach jest ok a co u Was
 
reklama
Ewa ja przez pierwsze 3 miesiące to spałam 20 godzin na dobę a wkladce w gaciach to za kazdym razem sie przygladam czy aby nic sie nie pojawilo.
 
Do góry