reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Edenlyne Będzie dobrze, kochana. Tendencja do przymykania się szyjki to cudowna wiadomość, czyli ciało "się waha" i zobaczysz, dojedziesz kochana poza 30. tydzień na pewno. W trudnych okolicznościach, ale dowieziesz dwójeczkę na odpowiednią stację. Wypoczywaj, pomagaj sobie głową. Głowa może b. dużo. Bardzo mocno ściskam.
 
reklama
Edenlye - najwazniesze to kontakt dotykowy obojetnie kiedy urodzisz moja droga i maluchy beda w inkubatorze nie pozwól sie od nich odciąć - musisz miec możliwośc chociażby pogłaskania - to jest nieocenione dla maluchów - beda wiedziec ze to ty :)
 
Nie wiem, co z transferem.. brakuje jednego badania, lekarka, która je robiła inaczej je opisała i nie chce uwzględnić... K.... jutro rano jestem umówione w szpitalu u znajomej, zrobi mi to na cito i wracam do Łodzi... wiedziałam
 
Witajcie kochane. Widzę że dziś mnie nie ma w kalendarzu no ale w skrócie 13.01 kolejny transfer☺☺mam 2 zarodki ale zamrożone razem,ale rozdziela je i podadzą mi jednego,byłam pewna ze to będzie ostatnie moje refundowane podejście no ale jak się okazuje że jeszcze nie,gdyby teraz to nie wyszło to i kolejne będzie refundowane. Troszkę tego nie zrozumiałam no ale cieszę się z tego powodu ☺☺kochane którym się ostatnio nie udało, jakie macie plany?
 
Emenems porządek musi być zanetaanna juz aktualizujemy


STYCZEŃ:
04:Emenems- akupunktura
04: fruitofhope - wizyta w Bocianie
04: pkati - wizyta serduszkowa attachFull740510
04: anika - wizyta przed crio
05: martka83 - wizyta u ginekologa/androloga
07:Emenems -wizyta u rodzinnego (albo będzie zwiedzac porodówkę  )
08:Monika 1988 wizyta u ginekologa 
09:Migaall-wizyta w nOvum
11:Nikaaa-wizyta kontrolna 10tc
11:Annemarie-wizyta kontrolna
12: Edenlayn- wizyta kontrolna u położnej
13: 24magda09- criotransfer:)
13: Emenems - rozpakowanko! szybko, bezboleśnie, siłami natury
18: zanetaanna- wizyta kontrolna

LUTY:
yplocka1-poczatek stymulacji

No to szczesliwego 13 mamy w planie wyprowadzke od mamusi i wprowadzke do mamusi :D
 
Moniusia życzę Tobie i mamie duzo sily i wytrwałości !!!!!

Dziewczyna w Bocianie nie zalapalam się już do programu :( ale jak jux bylam na pierwszej eizycie podejciemy tam komercyjnie od jutra tabletki anty i jedziemy z długim protokołem
 
reklama
ImageUploadedByForum BabyBoom1451935789.988021.jpg


Było ciekawie :D
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1451935789.988021.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1451935789.988021.jpg
    127,8 KB · Wyświetleń: 209
Do góry