reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Fruit, drugą wizytą przed crio... druga, bo dziś nic nie ...

Trzymam kciuki za Twój długi protokół! Czym będę Cię stymulować? Jaki koszt? Do programu już nie zapisują?

Pkati, jak Twoja wizyta?
 
STYCZEŃ:
04:Emenems- akupunktura
04: fruitofhope - wizyta w Bocianie
04: pkati - wizyta serduszkowa attachFull740510
05: anika - wizyta przed crio bezstresowa ;)
05: martka83 - wizyta u ginekologa/androloga
07:Emenems -wizyta u rodzinnego (albo będzie zwiedzac porodówkę  )
08:Monika 1988 wizyta u ginekologa 
09:Migaall-wizyta w nOvum
11:Nikaaa-wizyta kontrolna 10tc
11:Annemarie-wizyta kontrolna
12: Edenlayn- wizyta kontrolna u położnej
13: Emenems - rozpakowanko! szybko, bezboleśnie, siłami natury
18: zanetaanna- wizyta kontrolna

LUTY:
yplocka1-poczatek stymulacj
 
Narazie mam tabletki anty marvelon i potem 14 ampulek gonapeptylu i nsrazie tyle 15 lutego mam kolejna wizyte i zpbaczymy co dalej bez dojazdow powinnysmy sie zamknac w 8 tyś bo leki refundowane beda
 
Dziewczyny 13.01 cudowny dzien,wszystko bedzie coool.anika,przykro mi,ze tyle cie to nerwow kosztuje,jakby i tak bylo malo
Emi,gdzie jest twoj brzusio??? Do twarzy Ci z iglami.
 
Emenems jak sie czujesz po tej akupunkturze zrelaksowana odstresowana czy to pic na wode fotomontaż???
Chyba nie koniecznie bo mulilo na kime całe popołudnie hahahahah a jutro ci powiem czy lepeiej spalam :)
A ja dzis spalam duzo przed akupunktura wiec powodu nie było do senności.

No brzuch jest :D i to spory !!
ImageUploadedByForum BabyBoom1451936939.840831.jpg

To z niedzieli :)

Teraz laze na stepperze w domu zeby ja wykurzyć w koncu no:p
Ale położna mowi ze to i tsk dziecko wychodzi jak chce.
Kolejna w czwartek
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1451936939.840831.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1451936939.840831.jpg
    138,8 KB · Wyświetleń: 291
Witajcie kochane. Widzę że dziś mnie nie ma w kalendarzu no ale w skrócie 13.01 kolejny transfer[emoji5][emoji5]mam 2 zarodki ale zamrożone razem,ale rozdziela je i podadzą mi jednego,byłam pewna ze to będzie ostatnie moje refundowane podejście no ale jak się okazuje że jeszcze nie,gdyby teraz to nie wyszło to i kolejne będzie refundowane. Troszkę tego nie zrozumiałam no ale cieszę się z tego powodu [emoji5][emoji5]kochane którym się ostatnio nie udało, jakie macie plany?


Trzymam mocno kciuki [emoji173]️
Ja 18 stycznia mam wizytę u profesora mam nadzieje, ze oczyściłam sie idealnie i będę mogła zabrać moje mrozaczki a troszkę ich jeszcze śmiga na lodowisku , 6 blastusiow i 8 zarodków ;)
Ładuje akumulatory w Polsce i wracam z pozytywnym mam nadzieje nastawieniem .
 
reklama
Chyba nie koniecznie bo mulilo na kime całe popołudnie hahahahah a jutro ci powiem czy lepeiej spalam :)
A ja dzis spalam duzo przed akupunktura wiec powodu nie było do senności.

No brzuch jest :D i to spory !!
Zobacz załącznik 741136
To z niedzieli :)

Teraz laze na stepperze w domu zeby ja wykurzyć w koncu no:p
Ale położna mowi ze to i tsk dziecko wychodzi jak chce.
Kolejna w czwartek
Emi nie tylko brzuch na tym zdjeciu fajny
 
Do góry