reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Magda, takich wieści od Ciebie chciałam :)) za tydzień będzie ładnie wszystko widać. cieszę się razem z Tobą :)

Anne, oby ta krecha była tą krechą :)

Fruit, powodzenia w prowadzeniu kalendarza :)

Najki, myślę o Tobie i Twoim bliskim. daj znać, jak znajdziesz czas i siły.
 
reklama
GRUDZIEŃ:

30: kachna84 - wizyta kontrolna

STYCZEŃ:
O4:24magda09-wizyta przed crio
04:Emenems- akupunktura
04: fruitofhope - wizyta w Bocianie
04: pkati - wizyta serduszkowa attachFull740510
04: anika - wizyta przed crio
05: martka83 - wizyta u ginekologa/androloga
08:Monika 1988 wizyta u ginekologa 
09:Migaall-wizyta w nOvum
11:Nikaaa-wizyta kontrolna 10tc
11:Annemarie-wizyta kontrolna
12: Edenlayn- wizyta kontrolna u położnej
13: Emenems - rozpakowanko! szybko, bezboleśnie, siłami natury

LUTY:
yplocka1-poczatek stymulacji




No początek roku zapowiada się ekscytujaco:)
 
CHCIALABYM WAM ZYCZY W NOWYM ROKU SPELNIENIA WSZYSTKICH MARZEN;TYCH WIELKICH I TYCH MALUTKICH:ZEBYSCIE SPOTYKALY NA WASZEJ DRODZE MADRYCH ZYCZLIWYCH LEKARZY,WASI BLISCY BYLI WAM PODPORA I ZAWSZE DAWALI POCZUCIE,ZE NIE JESTESCIE SAME,ZEBY NASZE FORUM DALEJ SIE ROZRASTALO,W PRZEPIEKNE BRZUCHY PRZEDE WSZYSTKIM....I POMIMO CZASAMI NIELASKAWEGO LOSU,NIEPOWODZEN,SMUTKU,ZYCZE WAM WIARY W DOBRE I SZCZESLIWE ZAKONCZENIE,COKOLWIEK MIALOBY ONO OZNACZAC.
 
Hej!
Przeczytacie dopiero jutro rano, i dobrze, bo wtedy już ten 2015 rok odejdzie do historii. Ten rok, który był jednym z najgorszych w moim życiu, a trochę ich już przeżyłem.
Chcę wierzyć, że ten nadchodzący - A.D. 2016 - będzie lepszy.
Czego Wam wszystkim, i sobie również, chcę szczerze życzyć!
 
Życzę Wam wszystkim w tym już Nowym Roku wszystkiego co najlepsze, aby dał Wam więcej szczęścia niż ten poprzedni rok. Życzę Wam wytrwałości i rozwiązania wszystkich problemów zdrowotnych, abyście wiedzieli / wiedziały gdzie jest przyczyna niepowodzeń. Aby w końcu wszystko się udało. Życzę Wam spełnienia marzeń, zwłaszcza tego JEDYNEGO o którym każda /y z nas marzy . ..

Natomiast dla już tych z brzuszkiem.. Życzę Wam kochane ciąż bezproblemowych , dotarcia to mety bez żadnych niespodzianek, mało bolesnych rrozwiązań :p i przytulnie na koniec zdrowego cudu /a jakiego pomogła dać nam nauka, szczęście i ten u góry...

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU KOCHANI!!!

Ja oczywiście sylwka spędzam na białej sali.. Był mąż spędziliśmy wspólnie naszczescie ten moment przywitania Nowego Roku, jeszcze sami hihi. Za rok już z naszymi szkrabami.. Oby Bóg dał :( . Dlatego też tak późno już piszę, bo wróciłdo ddomku a ja sama na sali więc korzystam z okazji aby Wam złożyć życzenia :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Życzę Wam wszystkim w tym już Nowym Roku wszystkiego co najlepsze, aby dał Wam więcej szczęścia niż ten poprzedni rok. Życzę Wam wytrwałości i rozwiązania wszystkich problemów zdrowotnych, abyście wiedzieli / wiedziały gdzie jest przyczyna niepowodzeń. Aby w końcu wszystko się udało. Życzę Wam spełnienia marzeń, zwłaszcza tego JEDYNEGO o którym każda /y z nas marzy . ..

Natomiast dla już tych z brzuszkiem.. Życzę Wam kochane ciąż bezproblemowych , dotarcia to mety bez żadnych niespodzianek, mało bolesnych rrozwiązań :p i przytulnie na koniec zdrowego cudu /a jakiego pomogła dać nam nauka, szczęście i ten u góry...

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU KOCHANI!!!

Ja oczywiście sylwka spędzam na białej sali.. Był mąż spędziliśmy wspólnie naszczescie ten moment przywitania Nowego Roku, jeszcze sami hihi. Za rok już z naszymi szkrabami.. Oby Bóg dał :( . Dlatego też tak późno już piszę, bo wróciłdo ddomku a ja sama na sali więc korzystam z okazji aby Wam złożyć życzenia :)
Kochana,jak juz wszystko inne zawodzi to wlasnie wiara czyni cuda i dzieja sie rzeczy trudne do wytlumaczenia.Miejmy nadzieje....:happy2:
 
Do góry