reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Annemarie trzymam mocno zacisniete kciuki za ra "kosmiczna" kreskę,;) kochane jak dacie radę to wpiszcie mnie na 4.01 wizyta przed crio ;) kochana mój tel.jest bardzo wrażliwy na dotyk i teraz patrze ze napisałaś że zrobiłaś test a ja ci dałam ocenę "Nie zbyt mądre " próbuje to cofnąć i mam nadzieję że udało się bo nigdy prze nigdy bym tak nie pomyślała...
 
Annemarie po cichutku już gratuluje kosmicznej kreski :) chyba jednak ty zaopiekowałaś się naszym kalendarzem, wiec na 08.01- pierwsza wizyta u lekarza i mam nadzieję że już serduszkowa :)
Hess super wiadomości na końcówkę roku, walcz z hiperko i wracaj jak najszybciej po swoje maluszki :)
 
Magda,jakby nie bylo masz racje...bo wszystko moze sie jeszcze zmienic i olaze sie ze dooopa blada,dlatego sie nie podniecam nie robie sobie nadzieji,zeby potem znowu nie wyc w poduszke.
Monika,szkoda zeby kalendarz kompletnie zniknal,wiec uzupelniam...ale jest ciagle do wziecia:biggrin2:Jak ktoras ma ochote prowadzic to prosze bardzo.:tak::tak::tak:
 
Super,jesli tylko masz ochote:-) :)ten ktory wkleilam po poludniu powinien byc na bierzaco,Monike 1988,juz chyba na 8.01 tez wpisalam.Powodzenia:biggrin2:
 
Witajcie dziewczyny
Cudowne wieści na koniec roku.. hess, Anne trzymam kciuki z ukrycia : p. Kachna cieszę się że dzieciaczki super rosną i super ze może będzie parka a więc kolejna do kompletu hihi. No chyba że pragniesz innej płci więc niech będzie jak sobie marzysz :)
Ja niestety nie mam już tak dobrych wieści na koniec roku :( Dziś miałam kontrolę w klinice po wypisie tydzień temu.. I niestety powtórka :(( Szyjka tym razem już 6 mm na nowo, znów zbijaja skurcze kroplowka do piątku a później jak ustana znów kontrola kilku dniowa na sucho. Jest szansa że jeszcze wyjdę ale jak wiadomo każdy lekarz ćwierka tu inaczej. Olivia waży 1050 g Olivier 1090. Jeszcze trochę im brakuje do 1200. Aby wzrosły szansę ich. Pozatym z nimi wszystko dobrze i są zdrowe. Najgorzej że Olivia bardzo nisko leży i mam wwrażenie że jak sięrrusza to zaraz nogę albo rękę poczuje między udami :/ a do wc biegam co chwile bo tak kopie po pęcherzu no i jest ryzyko przez to ze wody mogą mi wylecieć. A więc.. Udało mi się stąd uciec na świętaaale niestety sylwester czeka mnie na białej sali :( No i każdyllekarz już mnie uświadomił że nie dotrwam do terminu tylko uważają że przy mojej szyjce to 34 t to będzie max. Dziś 27 +1 . Więc musimy jeszcze wytrzymać chociaż 5-7 tygodni..
 
reklama
Edenlayn trzymam, za was kciuki żeby dzieci siedziały jak najdłużej, każdy tydzień na wagę złota.

Płeć dla nas nie ma żadnego znaczenia cieszczymy się z każdej możliwej kombinacji.
 
Do góry