reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
no oczywiscie,inaczej nie bylabym soba;-) ;) obserwuje jak sie sprawy tocza dzien po dniu,tzn. M. powiedzial ze od jutra mam szlaban:-) :):-) :):-) :):-) :)i wywozi mnie z chaty na sob\nie. wychodzi druga krecha ale jest juz o wiele bledsza od tej pierwszej kosmicznej.Jest taka opcja ze w pon .nie bedzie jej wcale:no2:chociaz wolalbym ,zeby zostala.
Pojechalabym w Pn, na Bete ale im wiecej czytam tym bardziej mysle czy to ma sens,bo to hcg utrzymuje sie do 10 -12 dni we krwi. Z drugiej strony,zaczyna mnie okresowo bolec brzuch:angry:ale to tez nie przepowiednia,bo jak sie raz udalo to tez mnie bolalo.
 
Wiary, nadziei i cudów na każdy dzień 2016
roku! :)

Ja tej
mieszanki jak Anne napisała potrzebuje od pierwszego dnia w tym nowym roku :(
O 15 odlaczono mi kroplowke. Miałam nadzieję że będzie jak ostatnio.. Parę dni bez.. I wrócę znów do domku. Niestety ...
O 17 pojawiły się na nowo regularne skurcze, w ciągu pół godz pojawiły się nawet 2 porodowe.. . Trafiłam na fotelik ginekologiczny.. Szyjka zamiast znów poprawy chociaż minimalnej, to w ciągu dwóch dni leżenia i brania leku przeciwskurczowego z 6 mm jest już 5. Znów wróciłam do kroplowki.. Jeśli nie ustana to czeka mnie cc. O 21 będę mieć pomiar. Był już nawet pediatra. Uspokajal że sytuacja już nie jest tak dramatyczna jak 3 tygodnie temu bo dzieci są zdrowe, silniejsze i więcej już ważą niż ostatnio. Ale niestety to oprzecież jeszcze tak wcześnie... A więc znów cudu nam potrzeba jak na święta.. Czy tym razem się uda.. Mam nadzieję że tak.. Przynajmniej staram się w to wierzyć :(
 
Edenlayn, życzę Ci tego bardzo!! Mam nadzieję, że jesteście w rękach dobrych lekarzy i jeśli będzie trzeba robić cc, to dobrze sie tam Wami zajmą i cud będzie trwał! Bo 2016 to dobry rok!myślami z Tobą!!!
 
reklama
Annę, może tak być że ta pierwsza krecha była efektem zastrzyku, A teraz bety której wysokość może być jeszcze mała. Stąd różna intensywnosc. Nic nie wiadomo. Ja w ogóle sikaczom nie wierzę, za to wierzę, że dobrze zaczniesz ten rok!
:)
 
Do góry