reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Znam ją chociaż to nie była moja lekarka. Uważam, że jest uczciwa w tym co robi jeśli nie potrafi pomóc to odsyła do innych lekarzy.
 
Silvia ja przed ciąża miałam bardzo bolesne @ kilka dni przed spodziewana zawsze co miesiąc bardzo bolał mnie brzuch i piersi po transferze miałam tak samo nie widziałam już żadnych nadzieji że się udało bo wszystko wskazywało właśnie na @ a w 9dpt zobaczyłam ledwo co widoczna 2 kreskę. Także kochana ty nie możesz tracić nadzieji pamiętaj najważniejsze to właśnie MOCNO WIERZYĆ ŻE SIĘ UDA.
 
reklama
Silvia mnie też bolał brzuch jak na @ nawet już po pozytywnej becie. Dziecko się pięknie rozwija a ja czasami dalej mam lekkie bóle okresowe. To normalne. Macica też musi zmienić tryb pracy tak samo jak jajniki a to wymaga czasu. Przy 3 dniowych zarodkach w 7dpt nawet na betę jest jeszcze za wcześnie a co dopiero na sikacza. Ja przy becie 1413 miałam jeszcze słaba druga kreche. Także glowa do góry. Beta najwczesniej 10 dpt moja droga. I to NAJWCZEŚNIEJ
 
Do góry