reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
jeera, ale się wkurzyłam, jak przeczytałam Twój wpis :/ cholernie mi przykro, że musisz do kwietnia czekać!!

anne, dobre wieści przynosisz!!! pochwal się inwentarzem dóbr ;)

wczoraj odstawiłam du.pka, @ przybywaj i nie ściemniaj!
 
Wiem ja tez :( myslalam ze rok sie zacznie dobrze a tu trzeba czekac i to az tyle ; ( no i ze przez tyle czasu nikt sie nie przyczepil... no nic pozostalo tylko czekać. .. moze z M na jakies wakacje w międzyczasie skoczymy.
 
annemarie superancko :) dopisane!

GRUDZIEŃ:
18:
Edenlayn - wizyta kontrolna już chyba nieaktualna...Kochana czekamy za pomyślne wieści i zaciskamy kciuki za Ciebie i maluszki! Jesteś w dobrych rękach:tak:
19: yplocka1 - PGD
19: Hess - wizyta embriologiczna. Trzymamy mocno kciuki!!!
21: Monika1988 - dwie tłuste krechy!:)
21: silvia84 - testowanie! &&&
21: annemarie - pick up
22: pkati - wizyta kontrolna po pozytywnej becie
22: zanetaanna - USG :))))))
22-23: 24magda09 - wysoka beta! :)
23: Nikaaa - wizyta serduszkowa!:)
23: annemarie - transfer :)
24: moniusia - konsultacja w Invimedzie
30: kachna84 - wizyta kontrolna
30: Emenems - położna-akupunktura :)
30: najki - weryfikacja po crio

STYCZEŃ:
05:
martka83 - wizyta u ginekologa/androloga
12: Edenlayn- wizyta kontrolna u położnej
13: Emenems - rozpakowanko! szybko, bezboleśnie, siłami natury ;)))))
21: Edenlayn - termin w klinice i ustalanie terminu i planu porodu

KWIECIEŃ:
jeera86 - ewentualny początek stymulacji
 
Cześć dziewczyny!!!
Annemarie trzymam kciuki za pick up i transfer ✊✊✊
Jeera86 bardzo przykro mi z powodu przesunięcia procedury wiem jak to jest jak człowiek się napali i czeka na coś z niecierpliwością a na koniec okazuje się, że jednak nie teraz- później....
A u mnie 7 dpt i rano zrobiłam test wiem wiem za wcześnie ale miałam nadzieję, że jakiś cień się pojawi a tu nic wielka doopa... tym testem może i bym się tak nie przejęła gdyby nie to że zaczął mnie dziś boleć brzuch i to konkretnie małpowo i co i załamka nie mam już nadzieji :(
Mam pytanko z racji tego, że nie mam mrozaków i wszystko muszę zaczynać od początku Jaki odstęp muszę teraz zrobić żeby podejść ponownie? Tu gdzie podchodziłam lekarka mówiła, że muszę czekać aż pół roku!!!! W poniedziałek będę dzwonić po innych klinikach tutaj we Włoszech czy tak jest wszędzie. A jak było u Was?
 
Silvia - nie skreślaj jeszcze swoich szans. Sikacze nie są wyrocznią, tylko beta :). Ja musiałam odczekać tylko 2 cykle. W czerwcu miałam transfer, a w sierpniu byłam już po punkcji.
 
Cześć dziewczyny!!!
Annemarie trzymam kciuki za pick up i transfer ✊✊✊
Jeera86 bardzo przykro mi z powodu przesunięcia procedury wiem jak to jest jak człowiek się napali i czeka na coś z niecierpliwością a na koniec okazuje się, że jednak nie teraz- później....
A u mnie 7 dpt i rano zrobiłam test wiem wiem za wcześnie ale miałam nadzieję, że jakiś cień się pojawi a tu nic wielka doopa... tym testem może i bym się tak nie przejęła gdyby nie to że zaczął mnie dziś boleć brzuch i to konkretnie małpowo i co i załamka nie mam już nadzieji :(
Mam pytanko z racji tego, że nie mam mrozaków i wszystko muszę zaczynać od początku Jaki odstęp muszę teraz zrobić żeby podejść ponownie? Tu gdzie podchodziłam lekarka mówiła, że muszę czekać aż pół roku!!!! W poniedziałek będę dzwonić po innych klinikach tutaj we Włoszech czy tak jest wszędzie. A jak było u Was?

Silvia mi po pierwszym nieudanym ivf kazali czekać 2 cykle, tylko u mnie przesunęło się troszkę dłużej ze względu na torbiele, ale nie przekreślaj jeszcze niczego zrób lepiej betę i nie ufaj tylko testom.
 
reklama
SILVIA84 kochana przypomnij mi jakiego miałaś podanego zarodka? pytam bo za wcześnie zrobiłaś test,ja za 1 razem zrobiłam sikańca w 9dpt i ledwo co była widoczna 2 kreska a objawy miałam typowo @ i też nie widziałam żadnych nadzieji a jednak
 
Do góry