reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tej historii z kwietniem nie rozumiem kompletnie...:no2: Jeera ,wszedzie tak jest,czy to obowiazkowo jak podchodzic do refundowanego,u Zanetaanna i Pkati,tez tak bylo????

Niestety tak. Wiem ze jak 2 razem sprawdzali czy mam przecieciala rozyczki i ospy wietrznej to dali mi tez 1 szczepionke z przeciwcialami. No i rozyczka wyszla oki ze mam przeciwciala a ospe dwa razy przemilczeli. Teraz jak oddawalam 3 raz krew i przyszly wyniki to tez mowila ze rozyczka jest wiec jest oki... no i wczoraj dzwonila pani doktor i mowi ze jednak przeciwcial ospy jest za mało :( wiec musze sie zaszczepic - a po tym 3 miesiace nie można w ciąże zajsc bo jest duże prawdopodobieństwo poronienia albo chorób u płodu. A z racji tego że wczoraj byla owu istnieje mozliwosc ciazy wiec i tak nikt mi nie da szczepionki wiec czekam do @ i ide do lekarza.
 
reklama
Silvia mi po pierwszym nieudanym ivf kazali czekać 2 cykle, tylko u mnie przesunęło się troszkę dłużej ze względu na torbiele, ale nie przekreślaj jeszcze niczego zrób lepiej betę i nie ufaj tylko testom.
Monika a co u Ciebie jak się czujesz? Ja 21.12 idę na betę ale mówili, że wynik dopiero na drugi dzień rano. Tak czy siak muszę zrobić betę bo klinika wymaga. Też testujesz 21 w pon prawda??
 
jerra przykro mi kochana że musisz czekać, ja to niestety też miałam. Ale wiesz mi, oni nie robią Tobie na złość bo przecież mogliby bez tego i szybciej zarobić ale właśnie o to żeby Twoje dziecię urodziło zdrowe

Wiem, wiem.. czekam 6 lat wiec czym sa te 3 miesiace :) wkurza mnie tylko ze w 2 klinikach to przemilczeli.

Edenlayn pamietasz jakie badania mialas robione w klinice? Bo moze by mogli je zrobic wczesniej to od kwietnia od razu by tylko stymulka byla. W sumie @ dostane ok. 25 marca albo dopiero 22 kwietnia ; (

Edenlayn &&&&& za Ciebie i maluszki :)
 
Silvia mnie też bolał brzuch jak na @ nawet już po pozytywnej becie. Dziecko się pięknie rozwija a ja czasami dalej mam lekkie bóle okresowe. To normalne. Macica też musi zmienić tryb pracy tak samo jak jajniki a to wymaga czasu. Przy 3 dniowych zarodkach w 7dpt nawet na betę jest jeszcze za wcześnie a co dopiero na sikacza. Ja przy becie 1413 miałam jeszcze słaba druga kreche. Także glowa do góry. Beta najwczesniej 10 dpt moja droga. I to NAJWCZEŚNIEJ
Nikaa myślisz, że jak zrobię test 10 dpt to powinno coś pokazać? Na betę idę w pon co ma być to będzie ale wynik na drugi dzień dopiero.
 
kachna do pietrzyckiego bo mrugacz przyjmuje popołudniu a mój M musi być następnego dnia w pracy także mamy wizytę rano wstępnie jest na 4 stycznia bo @ może wszytsko zepsuc ;/
 
Eden Kochana będzie dobrze! zdróweczka i spokoju duszy.
No i Świąt w rodzinnym gronie...ale to już mniej ważne, jak trzeba będzie zostać w szpitalu - to trudno. Bezpieczniejsze to dla Ciebie i maluszków. Ściskam :*
fruit miło znów widzieć! superowe wieści :))))) dopisujemy!

U mnie dzisiaj dziwna cisza 3dpt, wczoraj i przedwczoraj bóle i kłucie w podbrzuszy, dzisiaj nic..


GRUDZIEŃ:
19:
yplocka1 - PGD
19: Hess - wizyta embriologiczna. Trzymamy mocno kciuki!!!
21: Monika1988 - dwie tłuste krechy!:)
21: silvia84 - testowanie i wysoka beta!
21: annemarie - pick up
22: pkati - wizyta kontrolna po pozytywnej becie
22: zanetaanna - USG :))))))
22-23: 24magda09 - wysoka beta! :)
23: Nikaaa - wizyta serduszkowa!:)
23: annemarie - transfer :)
24: moniusia - konsultacja w Invimedzie
30: kachna84 - wizyta kontrolna
30: Emenems - położna-akupunktura :)
30: najki - weryfikacja po crio

STYCZEŃ:
04:
fruitofhope - wizyta w Bocianie
05: martka83 - wizyta u ginekologa/androloga
12: Edenlayn- wizyta kontrolna u położnej
13: Emenems - rozpakowanko! szybko, bezboleśnie, siłami natury ;)))))


KWIECIEŃ:
jeera86 - ewentualny początek stymulacji
 
Ostatnia edycja:
Ja w sumie te podstawowe hormony tsh itp. Nie mam tu dokumentów żeby Ci dokładnie powiedzieć. Mój też był badany u nich. Wiem że jak przyszłam na początku czerwca. Bo też tak czekałam po szczepieniu bo szczepienie dostałam na początku marca . TO 24.06 dostałam okres a w lipcu 09. miałam już transfer. UOTE="jeera86, post: 13595045, member: 84351"]Wiem, wiem.. czekam 6 lat wiec czym sa te 3 miesiace :) wkurza mnie tylko ze w 2 klinikach to przemilczeli.

Edenlayn pamietasz jakie badania mialas robione w klinice? Bo moze by mogli je zrobic wczesniej to od kwietnia od razu by tylko stymulka byla. W sumie @ dostane ok. 25 marca albo dopiero 22 kwietnia ; (

Edenlayn &&&&& za Ciebie i maluszki :)[/QUOTE]
Js
 
reklama
A i Najeczko wypisz mnie z 21.01 bo już plan i przebieg mamy tu już uzgodniony. Termin to się ookaże przy wypisie. Bo wwidzę zże moje szkraby i ttak cchcą pewnie zrobić mi psikusa.
 
Do góry