reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hess, brak mi słów po prostu jakie to życie niesprawiedliwe.. bo co tu więcej napisać.. tyle przetrwałaś to i to przetrwasz, ale na pewno jest ciężko.. ja ze swojej strony mogę polecić profesora Łukaszuka, głównie przebywa w Gdańsku, a czasami we Wrocławiu.


Ja jestem ciekawa czy w piątek już jakaś wartość bety mi by wyszła.. jadę z samego rana, żeby jak najszybciej wiedzieć.. Ale powiem Wam, że nie wiem czy podejdę drugi raz. Raz, że kasa, a do rządowego nie mam historii leczenia.. a dwa, że nie wiem jakoś mnie to nie wykończyło, dobrze wszystko przeszłam, ale odrzuca mnie w takim sensie, żeby zrobić sobie przerwę jakąś.. Eh....a może zamieszkały i po co mi te rozterki? :)
 
Jessie, kochana :D a Ty byłaś w stanie się zrelaksować? :D Bo ja do wczoraj jak brałam relanium :p dziś już czarne myśli, bo za długo od transferu i myśl, że jakby się udało to już się udało, albo i i nie :p ale zajmuję myśli. Ale oczywiście jak tak zawsze wstawałam o 10 jak miałam wolne to teraz 6-7!!! (M. mówi, że bliźniaki mnie budzą;) A tak to przeglądam stare gazety ogrodnicze i zaznaczam pomysły na rabaty do nowego ogrodu;p pochłania mnie to i przez chwilę zapominam ;p jeszcze jutro :)
 
Oj moniusia_ wiem jak to jest... dlatego polecam dobrą książkę :) to jest mój sposób na wszystkie nerwy. No ale myślę ze faktycznie blizniaki daja Ci juz w kość :))) Ale będziesz miała przy nich roboty hihi :)))
 
reklama
Do góry