reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

lolitka - opisanie mi trochę zajmie, więc proszę o cierpliwość. Co do mrożonych komórek......bo w MZ nie można ich wykorzystać. Zdecydowaliśmy się je zamrozić (nadmiar, bo 6 było wziętych do zapłodnienia) prywatnie. I dopóki jest się w MZ to nie można tych komórek wykorzystać. Dopiero teraz będzie można.

AAAA i ja nie mam zarodków zamrożonych, tylko komórki jajowe.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hess: spoko, poczekam. Ps. Czy ty nie masz policystycznych jajnikow? Bo cos mi pco smierdzi

I zgadzam sie z kate: odpusc sobie mrozone komorki. Tyle z nich uzytku co nic
 
Witaj Hess bardzo ale to bardzo mi przykro, ale jesteś młoda walcz! Ja tez jestem w tej fatalnej sytuacji ze komórki mi padaja bardzo duzo czytałam o takich przypadkach na forach troche gadałam z dziewczynami z rz-wa , którym się udałow BS. Generalnie od trudnych przypadków jest Białystok. Ja nie załapałam się na MZ do pionierów In vitro profesorów Szamatowicza lub Wołczynskiego bo nie było już miejsc ale jestem u ich uczniów w Bocianie, gdzie tez wiele dziewczyn zaszło w takich przypadkach gdzie w innych klinikach nic nie zaskakiwało jak bedzie u mnie zobaczymy bo juz jestem troche pesymistycznie nastawiona ale próbuje pozdrawiam
 
Kate pytanie do ciebie - skoro żelazo znajduje sie w hemoglobinie i miglobinie to dlaczego badają tylko żelazo z hemoglobiny ?
 
Hess... Tak bardzo mi przykro... Nie wiem co powiesz na moją radę, ale ja myślę że powinnaś przed ew. Kolejnym podejściem ogarnąć trochę pcos - wyrównać insulinę, poćwiczyć, schudnąć - może to też ma wpływ na jakość komórek? Dac sobie trochę czasu, doprowadzić organizm do optymalnego stanu przed ew. Kolejnym podejściem...
 
Sykatynka, też o tym zaczęłam myśleć. Bo może w tym jest wina,..... Moje lenistwo.
I może warto w końcu pojechać nad Marze Martwe i pomoczyć w nim tyłek ;)
 
reklama
Daj sobie trochę czasu, pół roku w te czy we wte niewiele zmieni... Pojedzcie na wakacje nad morze martwe lub gdziekolwiek indziej, a potem przysłowiowy tyłek w troki i wziąć się za siebie! Nie mówię ze od razu uda wam się naturalsik ale może naprawdę warto powalczyć z io żeby mieć po stymulacji lepsze komórki. A druga rzecz to faktycznie znaleźć lepszego specjalistę, twój przypadek chyba przerósł lekarzy z invicty....
 
Do góry