reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hess: estradiol ci rozwalil komorki. Za wysoki.... Komorki sie za bardzo oslabily przy tym poziomie. Tez tak mialam. Pobrano chyba wtedy 32 pechole a w drugim dniu byl tylko 1 zarodek ktory sie oczywiscie nie przyjal

Jakosc jakosc jakosc. Stawiac na 10 komorek i nie wiecej.

Przykro mi kochana....
 
reklama
Hess: estradiol ci rozwalil komorki. Za wysoki.... Komorki sie za bardzo oslabily przy tym poziomie. Tez tak mialam. Pobrano chyba wtedy 32 pechole a w drugim dniu byl tylko 1 zarodek ktory sie oczywiscie nie przyjal

Jakosc jakosc jakosc. Stawiac na 10 komorek i nie wiecej.

Przykro mi kochana....

A nie mozna wtedy ciagnac tematu ze ktos nie dopilnował estradiolu ??!!!
 
Emi to nie takie proste estradiol zależy od ilości zrekrutowanych komórek. U Hess jest ciężka sytuacja bo AMH prawie 20, a przysadka odpoorna na działanie hormonów. Stymulują ją mega dawkami, bo wcześniej nic się nie rekrutowalo. Zawsze potem jest ok 30pęcholi jak nie więcej, ale komórki są gorsze, bo jest etradiol wysoki.

Hess ja myślę, że on jednak nie panują nad stymulacją. Ja bym spróbowała w Bialymstoku, jesteś skomplikowanym przypadkiem. Myslę, że jak uda się wystymulować dobre oocyty, to będzie dużo zarodków. U Ciebie trzeba się postarać i wiedzieć co się robi. Bo jeden zarodek na 6 zapłodnionych oocytów był, 1BB z takiego kobitki mają dzieci. Po tych 3 próbach, widać już co nieco i może następna procedura będzie właśnie tą udaną. Ten protokół jednak chyba wyszedł gorzej niż poprzednio...

lolitka czy rosnący prg podczas stymulacji może wpływać na komórki? on tez sygnalizuje, że coś jest nie tak....
 
Hess: nie czytam na biezaco wiec nie znam twej sytuacji. Napisz mi twoje stymulki: jakie byly protokoly, jakie leki i jakie dawki w jakich dniach, jakie estradiole i ile komorek, ile zarodkow
Czemu nie jedziesz na crio tylko robisz stymulki jesli masz 11 mrozakow???

Kate: nie, pgr nie wplywa na komorki tylko na sama implantacje
 
reklama
Hess ja bym odpuściła te komórki. ja miałam zamrożonych 15 i z tego 1en zarodek, może to wina genetyki, a może jakości zarodka ale była biochemiczna...Wydaliśmy na podejście pare tysięcy. Lepiej przeznaczyć to na nowa procedurę...
 
Do góry