reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Annemarie spójrz na bete kikifish o ile nadal ma w sygnaturze a ciąża jest i rozwija się prawidłowo niedługo zresztą CC, trzymam kciuki:-) kiedy teraz robisz bete? ps.dobre te twoje testy:-p

niebajka jest więcej chłopców, bo najlepsze zarodki i najszybsze to męskie wiec chłopcy są podawani w pierwszej kolejności. Znajde linka to Ci wyśle w którym byłapodana płeć w zaleznosci od klasy zarodka i tak np. zarodek 2AA miał chyba 2-3x większe prawdopodobienswo na dziewczyne niż chłopaka:-p niż 5AA

Kate, jak dam czasowo rade to w pon po poludniu,albo we wtorek.
 
reklama
Czesc kochane,

wiesci z pola boju sa takie ,ze

Beta hCG jest 35 (na razie niska)
progesteron 2120
estradiol 335

Powiem szczerze, troche mi dobry humor przeszedl,ale nic zobaczymy co bedzie dalej...teraz sie musze sama do pionu ustawiac:-:)-:)-(

Mialas bete czy samo hcg? Ja 10 dpt miałam hcg 40 - dwudniowy zarodek
 
Cześć Dziewczyny, dotychczas tylko obserwowałam, dzisiaj postanowiłam napisać... :)

Staramy się z mężem o dziecko od ok. 1,5 roku, 3 IUI nieudane, aktualnie 1. podejście do do in vitro. W poniedziałek 27go lipca rano miałam transfer 5dniowej blastki 3AB (widzę, że podobnie jak najki). U mnie dzisiaj beta 0,81. Myślicie, że są jeszcze jakieś szanse? że było za wcześnie na testowanie?
 
annemarie w weryfikacji wyników nie pomogę..ale głowa do góry kochana :happy:
stacy kolejna weryfikacja w poniedziałek 3.08. Gratuluję pięknej bety !!!:tak:

witaj linka :) niezły zbieg okoliczności :) taki sam zarodek, ten sam dzień transferu i weryfikacji...:) super. Kiedy masz kolejne badanka?

Dziołszki trzymajcie proszę kciuki! :tak: do poniedziałku chyba jajo zniosę..
 
reklama
najki - haha, rzeczywiście duży zbieg okoliczności. Ja też robię badania w poniedziałek, więc poproszę o zaciśnięte mocno kciuki :) już nie mogę się doczekać. Jestem z tych osób, co muszę wszystko wiedzieć od razu... Dzisiaj jak czekałam aż wyniki pojawią się w Internecie co minutę stronę odświeżałam! ;) Czy to Twój pierwszy transfer? Przepraszam, ale nie jestem w stanie przejrzeć wszystkich postów, choć info pewnie o tym jest... :)
 
Do góry