reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
kate _p7 wiesz wygralam taki panel dla faceta nieplodnosc meska to sobie zrobi za darmo to sie skorzysta ;) , ja sie boje ze nie zdaze juz w MZ :( :( :(
a jesli chodzi o imiona to Franek, Radek,Jaś :)
a dla dziewczynki Blanka, Zosia, Michalina, Kalinka :)
 
Sykatynka spkojnie! Nie nakrecaj sie. Do wizyty juz niedługo. Moze sie przemeczylas czy cos? Trzymam mocno kciuki!

Kate Piotrki to takie wszedobylskie cwaniaczki, a Pawelki ktorych znam to siusiumajtki i mameje, ktore w zyciu bez rodzicow ani rusz:p
Zaraz ktoras mnie tu opierniczy bo jej ukochany maz jest Piotr lub Pawel - ja mówię o tych których znam :D i tak mi sie kojarzą :p
Stanisław kojarzy mi sie z dobrym człowiekiem:)

Corke od dawna chcialam Hania, ale sie okazuje ze teraz co druga to Hania i pomysl umarl.. Natalek tez pelno..

Została mi Pola, Mia ..
 
Emenems poco Tobie ta mieszanka wybuchowa? :-)

Sykatynko kontaktowalas się z lekarzem?

Co do imion to my zastanawiamy się nad imionami po dziadkach: Marysia i Jędrzej. Ale jeszcze sami nie wiemy. :-)
 
Dziewczyny dawajcie imiona dalej :-) może coś wpadnie do ucha:-) a dla dziewczynki może tez być Amelia, Wiktoria(od zwycięstwa):tak:

nie bajka
taaa myślę o Piotrku, Przemku i Stanisławie poczytałam o imionach i chyba Piotr ma straszny charakter:-p A Przemuś to spoko chłopak, a może już wiadomo jakie dziecko moje ma charakter skoro ciągnie mnie do takich imion:-p Bo jakby nie było nie znam żadnego normlanego Pawla,aniPiotra no może jednego:-D

Emi biedaku, ja tez miałam zparcia, czy nie zmieniłaś witamin już na te w II trym, one zwierają żelazoa zelazo to złooo hihi. A śliwki itp. dobry pomysł :tak:

Dariaa trzymam kciuki, a dla kogo AZF,CFTR dla M a po co mu?

Tak dokładnie zrobiłam .... Bede walczyć !

No u mnie Jan Ragnar dla rodziny Stefan hahaha

Moge ci wiele fajnych o oryginalnych imion posunac :D
Mnie sie Bjørn podoba szalenie to odpowiednik naszego Bernarda, czyli niedźwiedź
No ale bedzie debilnie wyglądało jalbym nazwała syna Bjørn i do konca nie umiała wymówić hahahah ( to sie czyta jak oe) a do trgo typowo polskie nazwisko na ski :D wiec bedzie Jan per Stefan
 
reklama
Hess no widzisz trafilam na tych gorszych Pawłow. Piotrki mi sie tak czy siak podobają :D maly Piotruś duży Piotr. I to samo z Wojtkiem. Wojtuś - Wojciech :D

Mia to jedyne "obce", ktore wchodzi w gre, ale moj N sie nie zgodzi. Pewnie zostanie Pola;) Lenek pelno, Maji pelno; ( same ladne imiona pozajmowane...
Maryska tez przepiekne ¤♡♡
 
Do góry