reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ja dziękuję dziewczynom za tę informację, jeśli to prawda. Wydźwięk wypowiedzi był odpowiedni do stopnia zawinienia!. Jak ktoś kłamie i to perfidnie, bo czas wymyślania historii jest długi, to trzeba informować pozostałych i przestrzec przed daną osobą. To nie jest pojedyncze kłamstwo, które każdemu sie zdarza, ale wierutna bzdura ponawiana na różnych wątkach przez szmat czasu!Działanie jest zamierzone, celowe bez jakichkolwiek skrupolow.
 
Wiecie co kochane kobietki ... Jestem tu nowa i moge pewnie dostac wiele negatywnych odp ze wypowiadam sie na nieznajacy mnie temat, ale zastanawiam sie juz od rana czy to forum na temat problemow psychicznych i psychologicznych? :confused2:I czy trafilam na wlasciwe forum :-(. Dziewczyny dostaly ostrzezenie. milo ze ktos udzielil im takiej informacji. Ale jaki sens ma dalsze opisywanie tego tematu :? Czy Wam to w jakims stopniu pomaga :? Tej kobiecie raczej nie pomozecie a sobie szkodzicie.. wiele sie stresuje, denerwuje , naskakujecie na siebie , klocicie. po co Wam to ???? :-:)-:)-(
 
Wiecie co kochane kobietki ... Jestem tu nowa i moge pewnie dostac wiele negatywnych odp ze wypowiadam sie na nieznajacy mnie temat, ale zastanawiam sie juz od rana czy to forum na temat problemow psychicznych i psychologicznych? :confused2:I czy trafilam na wlasciwe forum :-(. Dziewczyny dostaly ostrzezenie. milo ze ktos udzielil im takiej informacji. Ale jaki sens ma dalsze opisywanie tego tematu :? Czy Wam to w jakims stopniu pomaga :? Tej kobiecie raczej nie pomozecie a sobie szkodzicie.. wiele sie stresuje, denerwuje , naskakujecie na siebie , klocicie. po co Wam to ???? :-:)-:)-(

Od kiedy tu jestem to pierwszy raz takie cos... Tez nie kumam
 
No więc właśnie o to też mi chodzi aby przestać drążyć temat bo dzisiaj wyjątkowo mi się nie chce na tym forum być...
Ale edenlayn, z reguły to my tu mile i merytoryczne :)
Ponawiam moją prośbę zostawmy już ten temat, czujemy się poinformowane ale mamy tematu dość...
 
Witam,

Ja jestem w trakcie przygotowań :-) tak więc już jestem po stymulacji puregonem i cetroide, wychodowalam sporo komórek. Dzisiaj była ostatnia wizyta kontrolna przed punkcja która jest w niedziele o 10. ;-)

Nie pamiętam która z dziewczyn dzisiaj pisała, że umówiła się na sierpień do dr. Mrugacza, ale chciałam powiedzieć że ja też się u niego leczę. Osobiście jestem zadowolona, zawsze wszystko tłumaczy, ma czas dla pacjentek.
 
reklama
Do góry