reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja byłam zawsze przekonana ze wlewy stosuje się przy znacznie wyższym poziomie i wtedy, kiedy sterydy nie zadziała....
 
Mam nk 12% moja p. Imunolog mowila ze w ciazy moga wzrastac dlatego zalecila te wlewy ale zaraz przed transferem wczesniej nie musze. Badanie robilam po polrocznym braniu lekow wczesniej mogl byc wyzszy i tez uslyszalam ze to mogla byc przyczyna niepowodzen. Tak jak kate pisala kasik brala sterydy to najlepiej ci powie jak to wyglada.
 
Annemarie, ale ty pisalas ze masz ponizej 15, e polsce to nie jestymy uwazane za wysoki poziom... Podejrzewam że pobierzesz sterydy przez miesiąc i będzie dobrze... A ty inka jaki masz dokładnie poziom?
Stacy, po 10 na jednym jajniku? To nahodowalas :p coś z tego musi być!


mam 14,8 a norma to od 12-15%,tak te tabletki to sterydy w bardzo malych dawkach.
 
Lilia, i to i to? Przy poziomie 19? Ja przy 17 mam sam steryd, a na dodatek prof. Jerzak powiedziała ze jakby to od niej zależało to bym nawet sterydu nie dostała bo poziom 17% jest wg niej norma... A ona w końcu jest jakimś tam autorytetem więc zastanowiło mnie to...
 
Inka przy poziomie12 masz wlewy? Sorry ze tak powtarzam za wami i dopytuje ale przecież 12 to już bardzo dobry poziom! I naprawdę wymaga on brania wlewu? Tzn. Ja nie podważam decyzji lekarza i waszych bo wiadomo że zrobi się wszystko aby zwiększyc szanse, ale zastanawiam się dlaczego u mnie tak lekko to potraktowano...
 
reklama
Sykatynka tak mam zalecone wlewy z intalipidu to jakosc nowosc podobno, nie wiem czy to normalne. Postanowilam ze tym razem slucham lekarzy nie szukam nie sprawdzam bo tylko sie denerwuje.
 
Do góry