reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Anulka90, Pat uważam ze dobrze zrobiłyście informując nas o Olusi też wymieniałam z nią prywatne wiadomości ale emocje was poniosły można było to zrobić nieco łagodniej, bez dodawania jej zdjęć bo to na pewno jej nie pomoże a ewidentnie jest chora i pomocy potrzebuje.
 
reklama
Inka26 a nie sądzisz Że udostępnienie zdjęć było jedyną metodą ostrzeżenia? Nowe konto może sobie zaraz założyć. Nie wiem czy któraś z Was chciałaby aby Olusia kiedyś udostępniła zdjęcie Waszego dziecka jak Swojego.
Mówisz ze emocje nam poniosły, a jak czułabyś się jakby ktoś okłamywałam Cie perfidnie przez rok? Opowiadała nam jak to w szpitalu leżała, jak to traumatyczny poród miała, o dzieciach ze Spać w dzień w nie chcą. A nagle to okazuje się kłamstwem.
Widzę że większość dziewczyn woli zamieść sprawę pod dywan niż Stwierdzić że faktycznie jest chora. Lepiej twierdzić że źle zrobiliśmy nagłaśniając sprawę bo ona jest CHORA. Tak samo alkoholizm to choroba. i też alkoholikowi nie wolno Powiedzieć ze jest alkoholikiem bo biedny się obrazi. Bardzo macie Dziwny punkt widzenia.
 
Punkt mamy bardzo dobry;)
Nam tez opowiadala o staraniach, porodzie, kolkach dzieci i innych ciezkich sprawach. Chodzi tylko o sposob informacji. Na dobra sprawe moze zalozyc profil ze zdjeciem byle kogo i dalej klamac. Nikt nie zamiata sprawy pod dywan, tylko Wy trabicie bez sensu! Podobno poinfirmowalyscie bliskich, poinfirmowaltscue nas. W dziwny sposob- ale ok. Po co dalej to drazyc? Tez jestesmy po czesci zle, po czesci oszukane, kazda ma jakieś emocje. Natomiast wydzwiek Waszej informacji z jakimis trollami pozostawia wieke do zyczenia. Stad takie komentarze. Dajcie juz spokoj..
 
Anulka, ok, on a jestymy chora ale naprawdę uważasz że pisząc to wszystko jej pomozecie? To nie zamiatanie sprawy pod dywan, ale po prostu w ten sposób jej nie pomożecie! Alkoholikowi nie pomożesz opowiadając wszem i wobec o tym że jest alkoholikiem... Proszę was dajcie już spokój tej sprawie, czujemy się ostrzezone i powiadomione, po co drążyć?!
 
Anulka my jej nie wielbimy tylko po pierwsze uważamy (a przynajmniej ja uważam) że po pierwsze został użyty niezbyt dobry sposób na rozwiązanie sprawy a po drugie już chyba temat został wystarczająco rozjatrzony i może starczy... A jeśli z powodu tego że się z metodą nie zgadzamy, teraz nam będziesz życzyć źle, to tylko o tobie w określony sposób świadczy. No i miałam się nie wypowiadać ale nie wytrzymałam...
 
reklama
Anulka90 ale ja dokładnie jestem w takiej sytuacji , niestety jestem na tym forum o dawna i pamiętam kiedy olusia pisała o pozytywnej becie, przebiegu ciąży itp. Dwa dni temu mi pisała o dzieciach więc wiem o czym mówisz ale i tak uważam że sposób przekazania tej informacji był nieodpowiedni. I na tm zakończę ten temat.
 
Do góry