reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Dziewczyny,

jak minął długo week end?

OlaSzy , gratuluje serduszka :-) niech bije jak dzwon :tak:

Calineczka, piękny brzusio!,, :-)

Emenems, dzis beta? Trzymam kciuki za jej wysoki wynik &&&&&&&&&&&&



Byłam w sobote u kontroli. Cała noc nie przespałam. Bałam sie,ze lekarka doszuka sie czegoś złego. Na szczescie okazało sie,ze ten ten ból jajnika spowodowany jest uciskiem dojrzewającego pęcherzyka na cystę endometrialna. Ufffff
lekarka była przemiła jak nigdy i jak nigdy poświęciła nam duzo czasu.
Generalnie zaczynamy stymulację w czerwcu. Tak, tak, mezus zgodził sie podjac kolejna próbę. :-)T eraz bierzemy witaminki, czekamy na @ , badanie krwi i wyciszanie. Zaproponowała nam ,abyśmy zamrozili komórki jajowe, gdyż ta metoda statystycznie zwiększa szanse na ciąże. Mamy jeszcze umówić sie w tej kwesti z embriologiem.

Milego dnia!,,,
 
Emenems trzymam kciuki :tak:

No właśnie jak to jest z tym dha eljot? mi doktor kazał brać 1x1, ale zastanawiam się czy nie brać 1x2 . Chyba nie zaszkodzi?
 
Calineczka to miałaś emocję. Brzuszek faktycznie masz pokaźny:sorry:co ro ruchów dziecka to Cię rozczaruję bo ja skończyłam 17 tydzień i nic:confused2:Kiki pisała że ona ma skończony 19 i też nic. Przy dziewczynach szczupłych szybciej jest wyczywalne ale to i tak nasza pierwsza ciąża więc spokojnie trzeba czekać do min 20 tc:confused2:
Olaszy gratuluję usłyszenia najcudownieszego dźwięku:tak:ja miałam tylko 3 razy tą możliwość, raz tylko kilka sekund na serduszkowej wizycie, później dlugo nic bo dr mówił że to niewskazane choć usg miałam, później na prenatalnym, ostatnio dr 3 tyg temu dał posłuchac bo minął 14 tc i już bylo można, dzis też mam nadzieję uslyszeć:sorry:
Emenems to życze wysokiej bety, szkoda że tak długo trzeba czekać na wynik:confused2:
Kaatik ja brałam nawet po 100 mg w kapsułce DHEA ale ja mam niską rezerwę jajnikową i nie mam PCOS. Później kupiłam tabletki 50 mg i bralam jedną dziennie:tak:
Agapl czyli jesteś skuteczna w przekonywaniu męża;-)bardzo dobrze, sulementujcie się, poróbice jeszcze jakieś badanie jak macie nieaktualne lub jakis temat nie wdrożony i do dziela
 
hej kobitki
11 maja mam wizytę kwalifikacyjną w Invikcie - TRZYMAJCIE kciuki - i z jednej strony doczekać się nie mogę całej stymulacji, całego procesu itd..ale z drugiej strony boje się coraz bardziej :-( i już spać nie mogę...jestem emocjonalnym mięczakiem :baffled:
 
Bo trudno :)
Do tego kupiłam na Allegro super jakies czule testy ciążowe i oczywiscie co? Marcin nie zabrał ( bo był na weekend) moze dotrą do konca tygodnia bo znajomy jeszcze bedzie jechał to mi zabierze.
Mam w domu jakies ale watpię by czule były, wiec nie bede ich robic. Najwyzej w piatek ( 14 dpt)clearblue kupie u nas.

Takze te pare dni to juz zadna różnica. Do dzis szybko zleciało :)
 
Najki nie bój sie :)
Ja sie tez bałam s strach ma wielkie oczy tak zle nie jest. Zastrzyki sa podskórne to wogole nic nie czuc, wez tylko sobie zaznaczaj gdzie robiłaś by to samo nie robic.
Ale wiem wiem, stresik jest hahah pamietam przeciez co przeżywałam przed punkcja :D niepotrzebnie.

W takim razie dopisuje cie do listy i trzymam kciuki :)
 
MAJ



04: Gizas - wizyta kontrolna



04: Emenems - wielgaśna beta( wynik w srode 06.05)



05: Pigwa - wizyta kontrolna



05: Kikifish - wizyta kontrolna

06: sykatynka - wizyta kontrolna



08: Bunieczek - badanie połówkowe



08: Madziulka - wizyta kontrolna


11: Najki - wizyta kwalifikacyjna

11/13: Hess - wizyta kontrolna


12: sykatynka - udany transfer


15:Kate_07 - usg genetyczne



21: Bunieczek - wizyta u hematologa



Hess - criotransfer



andromeda5 - criotransfer



blueskye - criotransfer



UdaSię - criotransfer



Dorotka - criotransfer



Sykatynka - criotransfer


CZERWIEC


Tola32 : 02 - wizyta u immunologa

LIPIEC

Tola32: 01 - wizyta u drugiego immunologa
 
reklama
Dzięki Gizas, no właśnie ja też mam niską rezerwę, dha mam 25 mg i od dzisiaj będę brała 2 x1 czyli 50mg.
A Ty już 17 tydzień jak ten czas leci, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :-)
 
Do góry