reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak masz obniżoną rezerwę to spokojnie możesz brać 50 mg, polecam jeszcze koenzym Q10 w dużej dawce, selen z wit E, olej lniany do picia lub jesli nie jest tolerowany to chociaż w kapsulkach. 4 lata temu wynik AMH wyszedł mi 0,4:baffled:a miałm 27 lat, jeden jajnik. Dwa lata temu do rządówki robiłam ponownie ale w 3 dc i wyszło mi 0,75 arok temu badałam sama dla siebie żeby wiedzieć ile mam jeszcze czasu i wyszło 1,4:eek:ale ten ostatni wynik był nowym wyznacznikiem robiony i dlatego podobno wyższy. Mimo to miałam pobierane od 5 do 8 pechęrzyków. Ale zawsze przed stymulacjami brałam suplementy (choć byłam ich zdecydowany przeciwnikiem-ale tonący się brzytwy chwyta i we wszytko wierzy)

17 tc zakończony, teraz jakoś leci ale do tego magicznego 12 tygodnia to normalnie dzień za dniem mi się wlókł:confused2:
 
reklama
Gizas ja tak na szybko wpadlam w poszukiwaniu Ciebie :) Wiesz moze co z chomikiem? Wydedukowalam, ze skoro Ci sie udalo przetrzymujesz go u siebie ;) Wpadnij na nasze stare forum :)
 
Ostatnia edycja:
Tak też zrobię będę brała 50 mg. Moja rezerwa rok temu była 1,0 a teraz pewnie spadła bo w styczniu miałam kolejną laparotomię (usunięcie jajowodu). Olej piję i koenzym też łykam, oprócz tego femibion natal , magnez , wit D. Próbuję tym razem wszystkiego. Czekam na @ i jadę na wizytę, mam nadzieję że zacznę już stymulację. W tamtym miesiącu miałam zacząć ale dostałam primolut nor bo okazało się że mam znowu torbiel (mam endometriozę), która może przeszkodzić w stymulacji no i mam nadzieję , że mi nie rośnie albo się wchłonęła:tak:
 
Kasik - ja czasami patrze na ten wątek o IUI xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
( zredagowane na Prv prosbe)

Ale widzialalm ze dziewczynom jakos idzie z IUI :)
Kasik - przykro mi z powodu twojej sytuacji z praca aczkolwiek jak pisałas jeszcze 11misiecy masz macierzyński.
Jakies plany po ?
Zaciskam kciuki
 
Ostatnia edycja:
Wlasnie sprawdziłam moje AMH jeszcze z badan x Invicty, z grudnia 2012, to było 0,88 a wartość referencyjna była powyżej 1.4 ( napisane ze badanie wykonane testem II generacji )
To znaczy ze powinnam sie ocknąć i wziac za in vitro wtedy...coz


A wygrzebalalm badanie AMH powtórzone w Norwegii i tutaj miałam 13, a norma od 3-60. Dziwne to, to drugie z sierpnia 2013.

To raz w normie to raz nie ?
 
Ostatnia edycja:
emenems co do norm z N to jakoś inaczej się to interpretuje, i pewnie jest podział na zakres z obniżoną, w normie itp.. bo norma do 60 u nas to raczej nie możliwe. Co do normy PL 0,88 jak na jeden jajnik to i tak dobrze, bo pewnie jakbyś miała oba było by coś około 2,0 co jest medianą na wiek 30lat, wiec ani to dobrze, ani to źle. Poza tym jak byś miała teraz 0,88 na nowych odczynnikach, to strach się bać, ale się udaje:-p trzymam kciuki za bete, no i falę pozytywnych testów:-p

GizaS dłuzy się oj dluży ten czas, a jak ogólnie się czujesz? no i nie długo połówkowe czy ty już po?:-)

OlaSzy zrób sobie suwaczek już czas najwyższy, bo serca masz teraz dwa:-p

Calina a ty jak zwykle nie cierpisz na brak atrakcji:-D
 
Calineczkaa - dzięki że pytasz... siedzę w domu, nic nie mogę robić, oglądam serial i czekam aż magiczny 13 tydzień nadejdzie... Zaczęłam 10tc, więc jeszcze trochę. Ogólnie czuję się dobrze, z każdym dniem coraz lepiej, senność troszkę przechodzi, mulenie w żołądku też - tzn. nie czuję tego już ciągiem, zdarza się tylko parę raz na dzień.
28 maja mam badania prenatalne, staram się o tym nie myśleć. Staram się też wmówić sobie, że wszystko jest ok :-)
Mam 34 lata, więc jeszcze mogę zdecydować sama czy chcę zrobić test PAPPA... i chyba nie chcę. Chyba, że coś na USG wyjdzie to będę myśleć, a tak to szkoda nerwów...

No i tyle w sumie... moje życie kręci się teraz wokół mojej kanapy :sorry: ale już niedługo, mam nadzieję, bo fiksuję już w tym domu!
 
Szkrabek - trzymam kciuki :)
Mówienie " nie zamartwiaj sie na zapas " sa bez sensu bo kazda to z nas robi, raczej dorzuc do wersji tez te optymistyczne :)

Kate- pamietam jak gadalam z ginekologiem to mowil ze to AMH to nie ma tragedii ale 13 w skali do 60 to nie ma rewelacji na zdrowy rozsadek.

No ale 9 jaj było i 4 embriony wiec cos tam działa.
 
reklama
No masz racje - akurat z każdej z nas zycie pokazało ze plany planami...:)
No ale mam nadzieje ze ci to stresów nie dokłada
 
Do góry