reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Siemanko,
Ja ostatnio zaliczyłam IP w szpitalu. W nocy wysiusiałam się krwią i normalnie struchlałam, jak to zobaczyłam. Przyczyna krwawienia jest nieznana. Tak też często bywa. Na szczęście szyjka zamknięta, kosmówka się nie odkleja, a dzidziulek żyje:-)
Następnego dnia pojechałam na szczegółowe USG do Babki Medica, można powiedzieć, że miałam drugie prenatalne:happy:
Lekarka nieziemska, niesamowita wiedza i doświadczenie, mimo 35 lat. Byłam w szoku. Wszystko nagrane na płytce, liczyłyśmy nawet paluszki Frania;-)Ponadto zmierzyła mi przepływy naczyniowe w macicy i jest wszystko w porządalu. Idę napewno do niej na połówkowe, bo jestem pod jej wrażeniem. Ponadto, powiedziała, abym jej przypomniała na połówkowych, że mam cukrzycę ciążową, to otworzy jej się klapka, na co dodatkowo trzeba patrzyć i zwracać uwagę na badaniu. Ponadto, stwierdziła, że na 70 % jest to chłopak, bo widzi całościowo, że chłopiec;-)W 13 tyg mierzył 7,4 cm;-)Tylko czekam z utęsknieniem na te duże dawki kopniaków, z tego jak czytam, mają nadejść w ok. 17 tyg;-)
Pozdrawiam i trzymam za każdą z osobna kciuki;-)
 
reklama
A to mój badziuszek:-) DSCF4999.jpg
 

Załączniki

  • DSCF4999.jpg
    DSCF4999.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 132
Dziewczyny, spoko, spoko, już niebawem Wy będziecie tak wzdęte na skutek ciąży:-)
Dacie radę, to tylko kwestia czasu.
 
Wow, calineczkaa ale super brzuszek już masz! Dobrze, że się przygoda tak skończyła, pewnie się mega stracha najadłaś...

A zdradzisz nazwisko pani dr? Warto mieć jakiś backup w razie czego... :-)
 
reklama
Do góry