reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja powiem tak, bardzo współczuję wszystkich przeżyć związanych ze stratą ciąż;-(Musi to cholernie boleć. Zwłaszcza jak się traci zaawansowane ciąże. Straszne to jest. Nigdy nie chciałabym tego przeżyć. Ja sama mam pesymistyczne podejście do świata, jak wiecie:-), więc muszę się nastajać i patrzeć na te pozytywne zakończenia, bo zeświruję.
Moja bardzo bliska kumpela, pierwsze podejście na placu staryniewicza, ładny zarodek, ciąża już 7 mc, rodzi na początku kwietnia-dziewczynkę Blankę. Wczoraj macałam jej brzuszek;-)Wiem, że są optymistyczne historie i mam nadzieję, że powielę ich bieg.
 
Cześć Dziewczyny. Nie byłam w stanie wczoraj pisać na forum. Nie tyle nieudana próba była smutna, co niewiara Rokickiego "teraz proponuję zaadoptować komórki jajowe"… "ale ja nie chcę"… "w takim razie musi się pani poddać". Jeśli twój lekarz nie wierzy, to jak ty masz wierzyć. Rozbiłam wczoraj samochód na Poniatowskim. Byłam roztrzęsiona, był korek, ja cały czas zerkałam na komórkę. No i auto skasowane. Nie powinnam siadać za kółkiem.

@calineczkaa @inka26 @.szkrabek @olusia7982 @bunieczek29 @yplocka1Dziewczyny dziękuję wam za ciepłe słowa, są ważne
@Hess Tak, chcę skonsultować się w innej klinice z innym lekarzem, kogo polecacie najbardziej, dziewczyny? poza Invimed
@dariaa16 Czekam na wieści o twoich blastkach i trzymam kciuki…!!!!!!! komórki dawczyni? mam wrażenie że na nie za wcześnie jeszcze
@Lilu19 Komórki dawczyni to ostateczność. Wiesz, to jest tak, że owulujesz co miesiąc, masz dojrzałe komórki jajowe, a doktor ci mówi że masz adoptować cudzą… ja temu doktorowi do końca nie wierzę… pech, że mój Mario ma problem z nasieniem, bo próbowalibyśmy naturalnie
@kate_p7 Życzę pomyślnej wizyty u anestezjologa dziś…. Kochana, nie mam pojęcia jaki Mario ma kariotyp. Zaraz poczytam o "aktywacji oocytów" i FAMSI. Podobno naturalnie tak jest, że zapładnia się co 4, co 5 jajeczko. Mario może mieć coś nie tak? W sumie nie zdziwiłabym się, bo on ma bardzo mało zdrowych i niewadliwych plemników. Nie brałam DHEA (jak ten hormon działa??? jest więcej jajek w stymulacji??). Widziałam tu na forum, że o tym piszecie, więc zapytałam Rokickiego o to. Powiedział, że to nie ma sensu. Zapytałam też czy nie uważa, że byłby sens zastosowania krótkiego protokołu w stymulacji, powiedział że nie ma to sensu, bo i tak będzie jedna komórka. Skąd on to kurde wie?????!!!!! Raz próbował u mnie stymulacji i raz zrobił ICSI na naturalnym i już :( Czy to nie za szybka rezygnacja?!!! Za szybka!
@sham A u kogo jesteś w Novum? Długo czeka się na wizytę? Kogo w Białymstoku masz na oku?
@GizaS Trzymam kciuki za wizytę serduszkową dziś. Dawaj znać. Kochana, ja miałam teraz ICSI na oocycie w naturalnym cyklu. Stymulację miałam w styczniu i był jeden oocyt. Teraz doktor już nie chce mnie stymulować, bo mówi, że to bez sensu. Jakie suplementy –
koenzym Q10 i Omega-3 forte + wit. E czy coś jeszcze?? zastosuję wszystko!
@Ewciahcg Tak to bywa z in vitro, że ten 7, 8 tydzień bywa newralgiczny. Uda się następnym razem, fajnie że się tak szybko pozbierałaś. Ślę ci moc całusów i trzymam kciuki.
@andromeda Skrobnęłam ci coś na priv. Trzymam kciuki bardzo bardzo za dzisiejszy transfer. Dziękuję za ciepłe słowa.
@kasik36 Kochana, tak patrzę na twoje AMH 0,79, moje jest 0,29. Jaką miałaś stymulację za pierwszym razem? Ile miałaś jajek??? Ja miałam jedno przy końskich dawkach stymulantów. Teraz miałam już ICSI na cyklu naturalnym bez stymulantów i też jedno jajko. Gdy jest pojedyncze, ciężko o zarodek. Jak ci się udało za trzecim razem? Coś zmieniłaś? U jakiego jesteś doktora? Twój przykład mnie krzepi bardzo. Cieszę się i gratuluję!! Mój lekarz powiedział, żebym dała sobie już siana i zaadoptowała komórkę. A ja nie mogę się z tym pogodzić bo mam co miesiąc wyprodukowaną własną.
@mammoni Czytałam twój wpis i bardzo ci współczułam. Kochana, nie poddawaj się. Z mojej perspektywy i tak jesteś szczęściarą, bo masz już dziecko i umiesz zachodzić w ciążę. Będzie dobrze następnym razem. Jestem o tym głęboko przekonana.
@lookator Dziękuję za piękną wiadomość, odpiszę soon.
@kate23 Wszystko będzie dziś dobrze. Wysyłam pozytywne fluidy.

Dziewczyny i Chłopaku. Nie chcę się jeszcze poddawać. Smutek mam po całości. Przecież to dopiero dwie próby. A doktor tak kategorycznie powiedział, że następna bez sensu. Bo prawdopodobieństwo za małe. I że KD. Czy znacie kogoś kto zaszedł na cyklu naturalnym? Albo z jednym jajkiem przy stymulacji? Czy jest wśród was kto adoptował komórkę? Jak to jest mieć w brzuchu dziecko swojego faceta z inną kobietą? Kosmos. Nie mogłam dziś spać :(

Mam nadzieję, że dzień dzisiejszy będzie dla wszystkich lepszy. Życzę wam małych cudów i przyjemności. I sobie też. Życzę pozytywnych myśli i nieustającej świadomości, że nie znane są wyroki boskie i że naprawdę medycyna zna się na bardzo malutkim kawałku naszej płodności. W tym wszystkim tkwi jakaś większa tajemnica.
;-)



 
Czasem boli mnie podbrzusze, ale to nie skurcze, tylko leciutkie naprawdę bóle.
Co do piersi, to jak mocno ścisnę to bolą, ale chyba nie powiększyły się (są małe jakie były,:-D) żyłki raz widzę, raz nie.
W sumie to żadnych objawów to nie mam.
 
reklama
Dorotamie może pojedż do innej kliniki innego lekarza skoro ten od razu Cię przekreśla ! Ja się słabo symuluje jak zaczynałam swoją walke już w klinice moje amh wynosiło 5.4 lekarz był pewny ze uda się za pierwszym razem powiedział pani ma szansę 90% bo były już ciążę naturalne i co do dzisiaj nie jestem w ciąży ! U mnie w szafce leżą papiery do ośrodka adopcyjnego ! Mam lepsze i gorsze dni jak każda z nas ! Masz siłę to walcz! My mamy 15 maja 10 rocznicę ślubu i od 8 lat się staramy i mam nadzieje ze będziemy mieć dziecko czy własne adopcyjne czy z komorki dawczyni wszystko jedno będziemy go kochac najbardziej na świecie! Odpocznij wyplacz się i wracaj do gry!3mam kciuki !!!
 
Do góry