reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

andromeda5, Kate23 - super dziewczyny, teraz kciuki trzymam na wgryzanko :-)

Gizas - super, że serduszko słyszałaś - takie rzeczy zostają z nami do końca - ja do tej pory pamiętam tą wizytę, a reszta po takim czasie jak przez mgłę :-)

Kciukasy za jutrzejsze wizyty!
 
reklama
Dziewczyny byłam tu kiedyś i powracam jak bumerang. Pierwszy raz podchodziłam do in vitro w 20012 r i mam córkę 2 letnią. Teraz podchodziłam 2014 ciąża bliźniacza. Zostałam mamą dwóch aniołków. W 34 tc przestały bić serduszka mojej córki i synka 3 tygodnie przed terminem planowanej cc. Ciąża książkowa żadnych powikłań naglę przestałam czuć ruchy. Zamiast kupować mebelki wybieram trumienkę zamiast zabawek znicze zamiast łez szczęścia to łzy traumy.Na razie nie znam przyczyny czekam na sekcje , ale wiem że sporo jest takich przypadków ciąża książkowa i dramat na koniec. Ale mimo bólu i tęsknoty wiem że chce mieć kolejne dziecko to pragnienie jest tak duże że mimo tak dużej straty podejmę walkę o kolejną próbę. Ze względu że do tej pory wszystkie zabiegi i badania robiłam prywatnie nie mam już tyle kasy. Chcę iśc na płatny zabieg ale potrzebuję zrobić wstępne badania przygotowujące na nfz Szukam namiar na ginekologa co nie kreci nosem i da mi skierowanie na badania i potem może bez problemu przepisać receptę z klinki na leki refundowane. Zastanawiam się na pakietem lux med mąż ma w pracy może mnie zapisać. Może któraś z was ma kogoś godnego polecenia z Warszawy Moja gin jest prywatna i nie może mi zrefundować. Cytologia usg piersi posiew hiv toxo cytomegalia wr chlamedia ite wszytkie potrzebne. Czy któraś robiła Badanie kariotypu na nfz ? Badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego na nfz?
 
calina, Fusun mega przyrostu, żeby aż skali nie starczyło:-D
dariaa16
pięknych blastek i żeby zostały z tobą na 9 miesięcy;-)bedzie duża rodzinka.
sykatynka
jutro starujesz! optymizmu dużo i uśmiechu proszę:happy:


LUTY


25: dariaa16 - udany transfer
25: sykatynka - przygotowanie do criotransferu
25: calineczkaa - druga wysoka beta!


27: Olusia - podglądanie maluszków
27: calineczkaa - trzecia wysoka beta!
27: Fusun - druga wysoka beta!
28: kate_p7 - podglądanie pęcherzyków

MARZEC


01: .szkrabek - początek stymulacji
05: Hess - początek stymulacji
17: sykatynka - udany criotransfer
28: Olusia - się rozpakowuje!

Dorotav - początek stymulacji
Ying - Ying - udany criotransfer

KWIECIEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
 
Ostatnia edycja:
Mammoni moj Boze nie moge nawet czytac takich historii, bardzo mi przykro :( Niestety w kwestii badan na nfz w W-wie zbytnio nie pomoge. Ja robilam kariotypy na nfz ale w gdanskiej Invikcie. Musisz poszukac genetyka, ktory przyjmuje na nfz, wziac skierowanie do poradni genetycznej od rodzinnego dla siebie i dla M. To samo z immunologia, jak dostaniesz skierowanie do immunologa na nfz to mozesz sie zapisywac na wizyte. Niestety terminy sa dosyc odlegle ale jak nie zalezy Ci mocno na czasie to warto. W ten sposob sporo zaoszczedzisz.
 
Wczoraj tak jakoś fajnie i radośnie było, dzisiaj tyle dramatów się sypie....Dosłownie nie wiem, co mam napisać.... zmilczę, czasem mniej słów niesie więcej treści niż niejedna księga. Myślę o Was wszystkich ciepło.

@Mammoni - cześć i życzę, żebyś znalazła w swoim otoczeniu i tutaj takie wsparcie jakie jest tylko możliwe w tej sytuacji. Życzę Ci znalezienia w sobie tyle siły wewnętrznej, ile będzie Ci potrzeba do podjęcia ponownej walki :-)

Głupie skojarzenie, jakaś szwedzka grupa rockowa nagrała song z okazji rocznicy powstania warszawskiego- w refrenie było zdaje się: Warszawo walcz! Nawet teraz nie traci na aktualności :-0
Wybaczcie, chyba od natłoku tych niedobrych wiadomości chwilowo trochę wymiękam.
 
Ewcia, Uda się, Mammoni - brak słów. Tak strasznie mi przykro.
Mammoni, przechodziłam to co Ty, ale na wcześniejszym etapie. Niemniej jednak również wybieraliśmy trumienkę zamiast wózka. To okropne, najgorsze co może spotkać rodziców.
Smutno się zrobiło. Takie dramaty nie powinny się zdarzać. Nikomu. Tulę Was.
 
reklama
Kate_p dziękuję za wpisanie do kalendarza, ale zmień mi proszę datę jeśli to nie problem. Ja kolejną weryfikację robię 3 dni po pierwszej, czyli 26.02. Wszystko się pomieszało przez to, że pierwszą weryf.robiłam w 4 dniu, a nie w 3.
 
Do góry