reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gizasku, dzięki za rady, swędzi jak cholera, idę dziś do swojego gina, podzielić się nowiną i spytać co dalej robić, jak z witaminami, i tym progesteronem, do kiedy brać estrofem???
 
reklama
Centrum Medyczne Bemowo, dr. Trojanowski, pracuje w Szpitalu Bródnowskim. Znamy się i prywatnie i bardziej oficjalnie:-)
Mam pakiet z pracy PZU, więc nic nie płacę.
 
Calineczkaa hurra ale super wiadomość. Beta pięknie przyrasta zrób jeszcze jedna w piątek. Będzie piękna ciąża zobaczysz, mocno trzymam kciuki za ciebie. Teraz dbaj o siebie. A co na to mąż?
 
Bunieczku kochany, dziękuję:happy:
Mąż się cieszy, tylko ma takie dziwne podejście, bo już planuje jego życie, wybiera imię, ja mówię człowieku, wystopuj, różnie może być, choć on nie siedzi na forach, to też nie wie, jakie nieszczęścia się zdarzają;-(
Denerwuje mnie, bo już determinuje płeć na męską, strasznie mnie to wkurza, ale on to specjalnie robi:-)
I mieliśmy zakład przed betowaniem, że jak beta wyjdzie pozytywna, to ona nadaje imiona. Eh, przegrałam:-)
 
DorotaMie - ta druga z Warszawy, która zaczęła jeździć do Białegostoku miesiąc temu to ja :) I tak, z czystym sumieniem polecam Białystok Kriobank prof. Kuczyńskiego. To jedyny lekarz, który wzbudzi moje zaufanie po zmarnowanym czasie w Novum... nie mówiąc już o kasie... :-(
Białystok daleko i droga nieciekawa, ale moim zdaniem warto i mam nadzieję, że pod koniec marca powiem to samo ;-)
 
Ostatnia edycja:
calineczka gratuluję przyrostu.

DorotaMie nie poddawaj się! Idź na konsultację do innego lekarza. Kiedyś w tv leciał program o in vitro, dziewczyna miała tylko 1 komórkę i udało się.

dariaa16 trzymam kciuki za transfer


[h=2][/h]
 
DorotaMie ja tez wlasnie ucieklam z warszawskiego invimedu, bylam u Dworniaka...ale on i Rokicki to te same metody, procedury. Ja zdecydowalam sie po wielu przemysleniach na invicte - jakby nie patrzec maja najwyzsza skutecznosc, z terminami raczej nie ma problemu (tu wstepna mialam po 2tyg, w novum czekalabym prawie 2 mies). Invicta ma tez podobno najlepsze laboratoria. Przyjmuje tam Kunicki i Palaszewski, obydwoje polecani, ale ze zdecydowanym wskazaniem na Kunickiego. Ja poki co mialam do czynienia tylko z P., ale pierwsze wrazenie ok. Komfort samej kliniki gorszy niz invimedu...ale co tam, jestem tam po jedno, na komforcie juz mi az tak nie zalezy.
Nie pozwol jednemu lekarzowi odebrac sobie nadziei...tyle cudow dzieje sie wkolo...skonsultuj swoj przypadek koniecznie z innymi lekarzami!!!
 
@.szkrabek - nie chciałem Ciebie urazić. Nie wiem dlaczego - ale Ciebie kojarzyłem z 3miastem. Mam nadzieję, ze limo pod kontrolą :-) Nie wymyślaj już nic niebezpiecznego proszę. Ty oko, Dorota się rozbija w aucie, czy wy w Wawie musicie tak szaleć?
Ale po prawdzie- w Wawie trudno o monotonię i spokojne życie.

Oczywiście - cały czas zaciskam kciuki za kate_p7!

Jakoś cały czas wydawało mi się, że pp. P. i K. to w Novum przyjmują. Ale ja z dalekiego 'połednia' jestem, to mogło mi się pomerdać :-p

Kto jeszcze nie widział - polecam komedię Dannyego Boona - "Jeszcze dalej niż północ". W ścieżce dialogowej wykorzystano kilka elementów mojego ukochanego etnolektu ze Ślonska Wjyrchniego, więc bardzo lubię ten film!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mammoni pamietam Cie sprzed roku...to straszne co przezylas...w glowie sie nie miesci...do dzisiaj nie potrafie zrozumiec dlaczego zycie tak nas doswiadcza, najpierw walka latami o dziecko, bol fizyczny i psychiczny...a kiedy w koncu ma sie poczucie wygranej...kolejny cios...:(
 
Do góry