reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiec ja po wizycie pierw pojechalam do mamy na obiad, potem do sklepu na zakupy i nie dawno weszlam do domu...malutka jest ulozona glowa w dol a chlopczyk miednicowo.. malutka wazy ok 1725 a chlopczyk 1650.. serduszka ladnie bija...wstepna ustalona data ciecia jest na 2 razy bo nie wiadomo czy lekarz nie bedzie mial wolnego bo jakies szkolenie a wiec: na 21 albo 28 marca... no chyba ze sie bedzie cos dzialo to wiadomo ze wczesniej....szyjka 25mm wiec znow mi sie ciut skrocila, zamknieta... :tak:

Dorotka
super ze juz jestes w domku... to teraz czekamy na wyniki twoje... :tak: na pewno beda dobre!

Hess, cieszę się że torbiel znikła i że zaczynasz, trzymam kciuki;-)

Calineczka, kciuki za zarodki;-)

GizaS, kciuki za zdrowe serduszko:tak:
 
reklama
Hess super że startujesz:-) marzec to taki ładny miesiąc, w sam raz na stymulacje.

Dorotka witam ponownie, jeśli dobrze zrozumiałam to zdrowa jesteś jak ryba? czy te badania które zostały to też bardzo ważne? bo się nie znam:eek:

Calina kcukasy za jutro. Na pewno są 2-3 blastki, bo mnie się ta statystyka podoba;-)

Dariaa16 wszystko będzie dobrze, ale koniecznie daj nam znać ile wyhodowałaś jajec:-)

kate23 moja imienniczko czas po maluchy wracać, do roboty!!:-D



LUTY


17: kate23 - przygotowanie do criotransferu
17: dariaa16 - podglądanie pęcherzyków
17: calineczkaa - udany transfer


20: kate_p7 - początek stymulacji
20: kikifish - podglądanie maluszka
23: annemarie - wysoka beta!
24: kate_p7 - wizyta u anestezjologa
24: GizaS - wizyta serduszkowa
24: andromeda5 - udany transfer
27: sykatynka - przygotowanie do criotransferu
27: Olusia - podglądanie maluszków
28: kate_p7 - podglądanie pęcherzyków

MARZEC

01: .szkrabek - początek stymulacji
05:Hess - początek stymulacji
28: Olusia - się rozpakowuje!

Dorotav - początek stymulacji
Yplocka1 - udany criotransfer

Ying - Ying - udany criotransfer
 
Ostatnia edycja:
Kate, u kogo masz wizytę 20? Ja też bede, u kunickiego, chce pogadać z nim o tych limfocytach i ew. Encortonie....
Olusia - przecież to Już niedługo! Kurczę, jak to zlecialo!
 
Kate, o już jestem w kalendarzu :-) ja też nie wiem jakie znaczenie ma to ostatnie badanie, jeszcze dr google nie zapytałam ;-) Wychodzi na to, że jestem zdrowa jak koń, ryba czy tam inny zwierz tylko ciąży dalej brak :no:
 
Dorotka to teraz będzie po tylu badaniach się uda ;-)

sykatynka u dr K też mam wizytę, ale to jakoś rano, potem podglądanie Nauberg:-( dobra zobaczymy może zmienię zdanie i polubię pana N....

Olusia ale cc to 28.02 czy 28.03:eek: Nie wiem jak to te wasze tygodni się liczy...bo chyba źle wpisałam..??!
 
Ostatnia edycja:
Kate a wiec cc mam miec 21 lub 28 marca bo moj ginek ma dyzur wtedy 24h...:tak: chociaz mysle ze bede miala 21...no ale to sie okaze na wizycie za prawie 2 tyg... i kiedy moj ginek bedzie.. bo ma jakies szkolenie i go nie bedzie...tzn nie wie konkretnie w ktorym terminie ma to szkolenie.. dowie sie dopiero...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorotka no to super :)

A moich wynikow nadal nie ma :( mam dzwonic jutro kolo 9 tej a jak dalej nie bedzie to przełożę wizyte
 
Do góry