reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Dziewczyny, oto moja relacja :D

Torbieli nie ma. Będę szła jednak długim protokołem, ale podczas stymulacji dostanę duże dawki, zaczną od minimum 225 jedn.

Do 26 lutego mam brać antyki, od 20 lutego zacząć gonapeptyl (co 2 dni). A stymulacja rusza 5 marca.
Cieszę się, że w końcu ruszę :tak:
 
reklama
Hess Ty masz AMH sporo wyższe od mojego a u Ciebie takie dawki serwują? To co Ty Menopur bierzesz?
Ja na długim leciałam Gonal 75j+ Menopur 75j i oczywiście Gonapeptyl

JA dyżury teraz odbębniam :-( Dzieciarni od zatrzęsienia i same maluchy chore że ojjoj :no: Podczytuje Was. Tyle że pisać nie mam co. Po abrazji mi ciapie dalej i mnie to już wpienia. W środe odbiore wypis z histeroskopii a histpat to później. I tyle co u mnie... Męża karmie witaminami co do 3 procedury. A póki co jeszcze czeka nas transer mrozaczków. Tylko że nie wiem kiedy jeszcze
 
witam się po pobycie w spa :)

Hess, cieszę się że torbiel znikła i że zaczynasz, a jednak długi protokół dr zmienił zdanie ? trzymam kciuki

Calineczka, kciuki za zarodki

GizaS, kciuki za zdrowe serduszko

moje wyniki z krwi jak na ten dzień cyklu i na to że @ był wywoływany to są ok, trochę zaniżone ale ok, niestety w tym miesiącu pęcherzyka dominującego nie ma, endo tylko 6mm, torbieli nie ma, ale za to mięśniak się przyplątał, co prawda mały ale jest, na szczęście na przedniej ścianie i nie zagraża potencjalnej ciąży, tak więc chyba nie skorzystam z propozycji prof by go wyciachać podczas histeroskopii, poza tym bardzo mnie on zastanawia, bo 3 tygodnie temu podczas kontroli nie było, no ale sprawdzę jeszcze jego istnienie u swojego doktorka. Czekam też na wynik 17 hydroksy-progesteron, będzie za 6 tygodni, masakra jakaś, i wtedy wizyta u prof. Aa i mam badanie kortyzolu po podaniu dexamethasonu zjechał mi dużo poniżej normy, wyszło 34 a norma jest 171-536, czy któraś z Was miała to badanie i wie z czym to się je ? bez tabsa jest w normie w dwóch próbach i rano i po 16-tej.
 
Tola23 - tak, mam AMH 29,12. W poprzedniej stumulacji glaskali mnie dawkami 75 i 150 Menopuru i niestety nie reagowalam. Dopiero jak mi przywalili 300 jedn. to dopiero była reakcja. Łącznie bawili się ze mną 23 dni. Dlatego teraz lekarz zadecydował, by podać mi od razu większe dawki, najpewniej 225 jedn.

dorotav - tak, stanęło jednak na długim protokole, bo raczej będzie lepszy. Zresztą już mnie pasa antykami, to chcą to pociągnąć. Jedyna zmiana będzie taka, że już sama stymulacja będzie od razu od dużych dawek zaczeta. Lekarz powiedział, że chciałby się zamknąć w 12 dniach stymulacji.
 
reklama
Hess, w razie czego od razu po punkcji domagaj się dostinexa by zapobiec hiperce i by transfer mógł się odbyć ze świeżaczkiem.
 
Do góry