reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej, Dziewczyny. Dziękuję, że odpowiadacie. Ta wspierające bardzo. Nie czuję się z tym tak strasznie sama... AMH zrobilam sobie w sobotę i wynik będzie w nadchodzący poniedziałek. Spodziewam się że będzie skoreliwany z FSH. Czy jest jakaś dolna granica AMH poniżej której nie słyszałyście, żeby ktoś zaciążył?? Myślę, że przy FSH 14,9 mogę mieć AMH gdzieś ok 0,4 czy 0,5... zobaczymy. Mam do Was pytanie, jak długo bierze się leki do krótkiego protokołu?
 
reklama
daria a gdzie się leczysz?? może pytałam ale wyleciało z głowy
która to twoja wizyta z badaniami z krwi??
 
DorotaMie czytam od dawna liczne fora i naprawde dziewczyny z różną rezerwą jajnikową zachodzą w ciążę, trzeba wierzyć i znaleźć dobrego lekarza
 
Asiu_77 jak wyniki??

Dorotav, Hess, szkrabek i Olusia marzec jest wasz!!:-D
GizaS wpisałam Cię do kalendarza na serduszkowe, bo mi jakoś uciekłaś:-p ale już się poprawiłam.

DorotaMie witaj ponownie, my w większości operujemy wartościami AMH a nie FSH ponieważ jest to dokładniejsze badanie. Kobiety z niską rezerwą(niskie AMH) potrafią mieć FSH w normie i na odwrót. Może FSH jest wysokie a AMH nie jest aż tak niskie, tylko trzeba dużych dawek gonadotropin. Jednak wiek, jest kluczowy tutaj i obawiam się ze AMH jest dość niskie i koreluje z FSH. Ja bym zrobiła AMH przed kolejną próbą i wtedy podjęła decyzje.


&&&&&& za dziesiejsze solenizantki :rolleyes::rofl2:


LUTY

17: kate23 - przygotowanie do criotransferu
17: dariaa16 - podglądanie pęcherzyków
17: calineczkaa - udany transfer


19: Fusun - udany transfer
20: kate_p7 - początek stymulacji
20: kikifish - podglądanie maluszka
23: annemarie - wysoka beta!
24: kate_p7 - wizyta u anestezjologa
24: GizaS - wizyta serduszkowa
24: andromeda5 - udany transfer
27: sykatynka - przygotowanie do criotransferu
27: Olusia - podglądanie maluszków
28: kate_p7 - podglądanie pęcherzyków

MARZEC

01: .szkrabek - początek stymulacji
05: Hess - początek stymulacji
28: Olusia - się rozpakowuje!

Dorotav - początek stymulacji
Yplocka1 - udany criotransfer

Ying - Ying - udany criotransfer
 
Ostatnia edycja:
Jestem u Rokickiego w Invimedzie. Widzi pustą połowę szklanki i dość dołuje. Sugeruje adopcję jajeczek. Poszłam dla równowagi do znanego wszystkim tu pewnie dr Zająca i on widzi pełną połowę. Uważa po FSH że - spokojnie - mogę mieć genetycznie własne dziecko.
Dariaaa, to można różnie zareagować na stymulację??? Od czego to zależy? W dlugim protok. zareagowalam jednym jajeczkiem. Mozna przy kolejnej probie miec 3 albo 4????
 
Cześć DorotaMie!
Żebyś nie czuła się samotna mogę napisać, że moja żona jest 04.1973 - więc wcale nie jesteś najstarszą Staraczką w tym wątku :-)
Jeśli zaś chodzi o dobrego lekarza - w moim odczuciu to jest taki, który najpierw robi badania i zbiera informacje, a dopiero potem podejmuje decyzje. Poza tym konsultuje się u genetyka, immunologa itp.Pierwsza stymulacja to jest 'gra wstępna' i rozpoznanie reakcji Twojego organizmu. Moja Ż w trzech stymulacjach miała w sumie z 45 jajeczek pobranych - także uszy do góry!!!
Inna sprawa, że gdyby badanie komórek NK byłoby wcześniej przeprowadzone, to nie byłoby potrzeba tylu podejść.
 
Ostatnia edycja:
sham lecze sie w warszawie w invicta , bedzie to moje drugie badanie z krwi progestronu i estradiolu i druga wizyta ztymi badaniami....Dorota Mie ja podczas stymulacji wczesniejszych a mialam ich 6 ale nie do in vitro a do staran naturalnych ze tak powiem roznie reagowalam na clo jednym jajeczkiem na menopurze raz wcale ale mialam tylko po 75j ...teraz dostalam 225j wiec licze na kilka jajeczek...ale umnie ciezko zta stymulacja do tej pory...moje amh=29,9 a fsh 6,99..
 
reklama
DorotaMie dobry lekarz to skuteczny lekarz. Invimed, jest dobrą kliniką a Rokicki dobrym lekarzem, ale wróżką też nie jest. My nie raz przekonałyśmy się, że osoby którym powinno się udać od razu mają problem z zajściem w ciąże, a te których szanse marne "zaskakują".
Poza tym bez badań to wróżenie z fusów.
Ja osobiście nie przepadam za INvimedem miałam z nim krótką styczność i nie polecam tej kliniki natomiast jest jedną z lepszych. Jednak nie chwali się zbytnio swoimi statystykami, jak np. Novum no i połowicznie Invicta, ale to Gdańsk im nadrabia te statystyki:-D
 
Do góry