reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

GizaS ja mieszkam w Dziloszynie i zastanawiam sie nad Radomskiem Czestochowa i Wieluniem. Zanim zaczelam sie leczyc w klinikach leczenia nieplodnosci to jezdzilam do czwy do dr Buzdygan bardzo fajna babeczka. Musze ja znalezc gdzie teraz przyjmuje.

Mam dzis problem boli mnie podbrzusze jak by sie tam cos rozpychalo albo jak by mnie skurcz zlapal i trzyma sie caly czas. Czy to normalne? Bo troszke sie martwie moze przez to nie moglam spac. Nie wiem jak ja wytrzymam do piatkowej wizyty.
 
reklama
Cześć Wszystkim

Tola32 - Pytałam o badanie NK w Gyncentrum i robią od poniedziałku do czwartku w godz. 8-10 ale trzeba dzień wcześniej zadzwonić , koszt 390 zł. Nie wiem czy o takich porach będziesz w Katowicach także jak coś zadzwoń do Provity i zapytaj o terminy i godziny.

kikifish
- Co słychać , jak tam remont ?
P.S. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. :-):-):-)

Lilia - A jak u Ciebie się sprawy mają ?
 
Witam,
Ja niestety nie czuję się najlepiej, cały czas kuje mnie podbrzusze:-(
Narazie nikt z labo nie dzwonił, mogą zadzwonić do 16, no i zostaje najbardziej nerwowy poniedziałek:-p
 
Tola czyli tak jak ja napisalam napisala tobie Jo.M:tak:

Kiki wszystkiego najlepszego dla ciebie i maluszka... odpoczywaj i lez jak najwiecej...:tak:

calineczka bedzie dobrze... na pewno zadzwonia i przekaza super wiesci ;-) a jak cos to kiedy masz transfer i ile zarodkow bierzesz?

Jo,M a jak u ciebie wizyta? kiedy podchodzisz do crio?;-)

Taki dzis piekny dzien, ze ide z moim na malutki spacer i do restauracji:tak:troszke moge chodzic, nie duzo, to korzystam...
 
Fasun a Ty kobietko gdzie się podziałaś? Jak Twoja stymulacja?


Tola, że też pamiętałaś ;-) Ja się znowu przyczaiłam, wystymulowałam i dziś miałam punkcję. Pobrali 6 kumulusów. A co z tego będzie to się okaże. Transfer planowany na czwartek .
Musiała przejść batalię w klinice o podanie jednego zarodka a nie dwóch. Ja wiem, że w rządówce obowiązuje regulamin itd. Ale chyba odstępstwa się zdarzają? Nie chcieli się zgodzić dopóki nie powiedziałam co się stało z moją ciążą bliźniaczą i że absolutnie nie zgadzam się na podanie dwóch zarodków (oczywiście, na chwile obecną nawet nie wiem czy będę miała chociaż jeden, ale musiałam mieć pewność, że nie podadzą mi dwóch w razie czego). Myślałam, że o takich rzeczach decyduje szef kliniki (w przypadku Invicty Gdańsk - prof. Ł). Ale w końcu lekarz, który robił mi punkcję wydusił z siebie to to laboratorium decyduje i że z nimi musimy rozmawiać. Ostatecznie po usłyszeniu naszej historii sam poszedł do labu i wpisali w protokół, że ma być jeden zarodek.
Przyrzekam, że byłam gotowa zrezygnować, oddać swoje komórki jeżeli nie udałoby się tego załatwić.

No to tyle u mnie.
 
Fusun będą piękne zarodki kochana uda się napewno i odbędzie się transfer na pewno! Ja znowu przy drugim podejśćiu walczyłam o dwa skarby ale teraz już nie chcę i o to mam konflikt z mężem! Bo on chce by dali mi dwa w razie czego ale ja to wszystko przemyslalam!!
 
reklama
Do góry