reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tola32 - Pytałam o badanie NK w Gyncentrum i robią od poniedziałku do czwartku w godz. 8-10 ale trzeba dzień wcześniej zadzwonić , koszt 390 zł. Nie wiem czy o takich porach będziesz w Katowicach także jak coś zadzwoń do Provity i zapytaj o terminy i godziny.
Dzięki :-)Będę w środę i jeśli zdążę to tam podskoczę tam :-)
 
reklama
Witam ,dziewczyny,mam do odsprzedania 3 pelne opakowania Lutinusu 100mg i fragmin 2500,sprzedam taniej niz w aptece,posiadam paragon(leki zostaly mi po invitro),jesli jest ktos chetny to podaje numer 505 700 045,pozdrawiam
 
Fasun to Ty ładnie w tych krzaczorach siedzisz i owocnie :-) Teraz piękne zarodeczki i myk do domku na 9 miechów ;-) To już nie ma prawa skończyć się źle. Teraz to piękne i zdrowiutkie bobo ma być. :tak:

Owocnych Walentynek Wam życzę. Może jakiś naturalsik się przydarzy :tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, ktora z Was miala taki przypadek ze test wychodzil pozytywny z powodu stymulacji a nie ciazy??? 8dpt.
 
Jolka zdalam sobie sprawę ze taka ciążą to wielkie ryzyko jestem niska i drobna więc nie wiem czy dalabym rade spokojnie przejść ciążę aż do końca !wolę jeden jak sie ma udac to się uda!
 
Annemrie zrobiłas sikanca?

Tak,pozytywny jak BYK.Tylko nie wychodzi mi z glowy to co powiedzial doc.ze moze wyjsc pozytywny przez progesteron ktory dostawalam w zyle.Z drugiej strony czytam ,ze testy reaguja na progesteron wydzielany podczas ciazy,a nie ten z apteki.Glupieje powoli...:confused:
 
Fusun kochana cichaczem, cichaczem zaraz bedziesz w ciazy :) Ja rok temu w walentynki tez mialam punkcje, niestety zarodki sie nie zaimplantowaly bo nie wiedzialam, ze mam problem z komorkami nk. Tobie powinno sie udac i tego Ci zycze z calego serducha.
 
reklama
Annemarie jeśli to twój 8dpt np.3 dniowych zarodków, to nie masz już we krwi choragonu ani innych odpowiedników. Ja miałam transferowane 5 dniowe zarodki i 6dpt beta już powinna być, a nie którym wychodzi już nawet test z moczu. Pojedz na bete w poniedziałek i potwierdź ale to bardzo dobry znak.
 
Do góry