reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
helooooooo,wrocilam wlasnie do domu po badaniach i powiem taj:wiem ,ze nic nie wiem:-) wyniki badan krwi bede miala jutro,po tym co doc zobaczyl na USG stwierdzil,ze w sumie na ekranie wszystko widac;-)alc co oczywiscie mi juz nie powiedzial tylko sie usmiechal.Mam przestymulowane jajniki oprocz tego po lewej stronie mam jeszcze jajca,ktorych nie mogli wyciagnac przy punkcji ,bo mogli by mnie zranic no i troche wody mam tez w brzuchu.Powiedzial,ze nic z tym na razie nie robimy bo nie ma tragedii i to wszystko za pare tygodni sie uspokoi.A jak nie to do szpitala.Acha,po USG powiedzial tez ze to wymarzony brzuch do zagniezdzania sie zarodka.I tez do konca nie wiem co mial na mysli.W przyszlym tygodniu robimy bete,nie mam robic sikancow bo to szajs,na tym etapie.I caly czas sie glupio usmiechal...:confused::confused::confused: na zasadzie ...ja wiem,ale jeszcze Wam nic nie powiem.I okresu,tez nie mam sie spodziewac bo to normalne objawy,"SIE DZIEJE", zle gdybym nie miala zadnych objawow.To tyle.
 
Annemaria szybki ten Twój lekarz:tak:mi dopiero dziś zrobił usg a jestem 23dpt bo w 14 dpt jak byłam to powiedział że nic nie będzie widać:tak:Pij dużo wody i jedz białko
 
Annemaria szybki ten Twój lekarz:tak:mi dopiero dziś zrobił usg a jestem 23dpt bo w 14 dpt jak byłam to powiedział że nic nie będzie widać:tak:Pij dużo wody i jedz białko

Dlatego nic mi nie powiedzial,ale jak to wszystko poskladam do kupy ,to daje do myslenia.Nie sadze ,zeby cos widzial ,ale jak 20 lat w tym siedzi to widzi i wie wiecej niz ja.A propo moj lewy jajnik ma 8 cm ,:szok:.Tez mowil,ze takie kliniki maja specjalne testy,ktorych nie kupie w zadnej aptece,ja mi cisnienie nie spadnie to mam w przyszlym tygodniu przyjechac,wiec spokojnieeeeeeeeee!!!! kurna,latwo powiedziec:-)
 
Ja już pa histeroskopii. Co się naczekałam to moje od 7do 14 na krzesełku bo miejsca nie było. :-( No ale nic ważne ze już po. W macicy nic nie znaleźli niepokojącego. Zrobili abrazje :baffled: Dadzą materiał do histpatu. Czyli to nie macica winna. Zreszta tak sie spodziewałam. Na usg chyba torbiel na jajniku wyszła. Zawsze do d...
 
reklama
Do góry