reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam pytanie dotyczące badań immunologicznych. Jak wygląda wizyta ? Robi się je z krwi ? Dziewczyny ze śląska gdzie robiłyscie. ? Jakie są koszty wizyt i badań ? Rob i kobieta i facet ? Jestem kompletnie zielona w tym a z tego co czytam są raczej niezbędne. Dziękuję za wasze rady :-)
 
reklama
Gizas, będziesz miała na 100% dopochwowe. Przez powłoki brzuszne robią jak brzuszek jest już spory by dzieciaczka z każdej strony móc obejrzeć - a takie kropki to obejmuja jeszcze głowicą dopochwową :tak:
 
witam was dziewczyny:) i odrazu smacznego Tłustego ;)!
wczoraj napedzilo mi stracha to krawienie postanowilam poprosic jednak o ta konsultacje telefoniczna, zadzwonil domnie dr niemoczynski zapytal co sie dzieje i powiedzial ze prawdoposobnie macica sie obkurczyla po takie dawce leku i to byly ostatnie resztki mojej miesiaczki, jesli jednak dalej bede mocno krawic mam jechac do kliniki i zglosic sie do dr neuberga, ale to bylo jednorazowe wczoraj tfu tfu odpukac mam nadzieje ze sie niepowtorzy... czuje sie dobrze tylko nieczuje wogole jajnikow...boje sie ze tam znow nic nie rosnie...:(
 
Dziewczyny pytalyscie jaki u mnie był problem z zajsciem w ciążę mam napisane nieplodnosc, niepowodzenie symulacji owulacji. Ja przez pół roku bralam clostybegyt i nic nie wyszło. Czemu nie wiem bo u mnie rosną pecherzyki i pękają bo miałam robione usg w trakcie owulacji. Może nie zawsze nie wiem, wiem ze dlatego nas wzięli do programu.
Nie wiem co ze mną było ale wiem jedno przez 3 lata nie zaszlam w ciążę nigdy miesiąc w miesiąc przychodziła @ może faktycznie jest tak jak napisała sakatynka ze in vitro coś odblokowalo i się udało.
 
Ostatnia edycja:
Jak tam wizyty moich dziewczyn ;-)?


LUTY

12: GizaS - wizyta pęcherzykowa
12: calineczkaa - punkcja
12: annemarie - badania hormonalne


13: Dorotav - badania w szpitalu
13: bunieczek29 - badania genetyczne
16: Hess - początek wyciszania
16: Olusia - podglądanie maluszków
17: kate23 - przygotowanie do criotransferu
17: dariaa16 - podglądanie pęcherzyków
18: annmarie - wysoka beta!
20: kate_p7 - początek stymulacji
20: kikifish - podglądanie maluszka
24: kate_p7 - wizyta u anestezjologa
27: sykatynka - przygotowanie do criotransferu
28: kate_p7 - podglądanie pęcherzyków

MARZEC

Yplocka1 - udany criotransfer

Ying - Ying - udany criotransfer
.szkrabek - początek stymulacji
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja już po punkcji;-)
Bolą mnie i kłują jajniki, ciężko mi się siada, wstaje i siusia:-p
Pobrał 13 kumulusów, nie wiem, skąd tyle wziął tego towaru:-)
Nadzieję mam, że będzie dobrze i dojdzie choć do transferu, ale niczego sobie nie obiecuję.
 
Do góry