reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Chyba z laboratorium nie będą dzwonić, nie prosiłam o żaden telefon. Chyba tylko dzwonią jak jest coś nie tak. Ja też ich nie będę molestować, jak za pierwszym razem, bo mam dodatkowego stresa, a to i tak nic nie da.
Na USG niby widział z 6, 7 jajek większych, więc nie wiem, czy przez jedną dawkę Menopuru 200 jednostek by tak podrosły. Może mnie pomylił z inną babką:-)Zdziwiona jestem, a może wyjął razem z tymi małymi:-p
Teraz wielkie oczekiwanie i napięcie, niech ten czas szybko minie, i to faszerowanie się lekami, żeby jeszcze na coś się przydało......:happy:
 
Jaki to jest kuźwa stres, jak o tym myślę, czy się zapładniają, czy też nie, i jak dzwoni telefon to od razu mam kołatanie serca:-)
 
Mój cudzik trwa:-)
Pęcherzyk ma 0,93 mm, widać ciałko żółte, jest w macicy. Na tym etapie wszytsko w porządku:-) Odebrałam przy okazji homocysteinę i wynik to nieco ponad 5:-) Dziś 5 tydzień i 5 dzień

Calineczka czyli szczęśliwa 13 :tak:oby były piękne zarodki
 
reklama
Do góry