reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

calineczko szczerze mówiąc branża nie ma dla mnie znaczenia , mam tylko dwa warunki : umowa o pracę i miła atmosfera wśród pracowników. Niestety obecna praca dała mi w kość przede wszystkim w tej kwesti. Pracuję w sklepie ...pracy coraz więcej , żadnych nowych przyjęć a do tego premie coraz niższe:-( Więc jak to w takim przypadku każdy na wszystko i na każdego narzeka....kosmos totalny .Dlatego szukam nowego zajęcia :-)

Tola Kochana mam nadzieję ,że Twój histpat nabierze większego tempa niż mój ;-)

annemarie cięszę się i trzymam kciuki :-)
 
reklama
U mnie w pracy z kolei, każdy jest najmądrzejszy i najlepszy, nie można się pomylić, bo będzie to wytknięte, każdy wyżej sra niż d..ę ma. Ludzie idealni, nieomylni, pracoholicy.
 
Więc rozumiecie mnie wspaniale :-)
wstyd się przyznać , ale najchętniej poszłabym do pracy gdzie się siedzi na du..e...:zawstydzona/y: np. jakieś godne polecenia callcenter . Wiecie chodzi mi , abym w razie dalszej walki o bąbla mogła pracować bez strachu :-)
 
Calineczkaa a ja wręcz odwrotnie po punkcji byłam mega wystraszona i ospala:-)

Gizas to fantastyczna wiadomość teraz kolejna wizyta i serducho będzie. Bardzo ale to bardzo się cieszę i trzymam kciuki za wasza trójkę. Oby tak dalej :-*

Kasik toż to wielkolud już :-) teraz to dopiero będzie nabieralo masy. A lekarz ile obstawia ze będzie ważyć wasze szczęście.

Asia trzymam kciuki za nowa pracę człowiek lepiej się czuje jak pracuje w tajnym towarzystwie no i jak jest doceniony.

Tola dobrze ze nic nie znaleźli a wyniki na pewno będą ok.

Annemarie mam nadzieję ze lekarz tam wypatrzyl bardzo dobre wiadomości.
 
calineczko szczerze mówiąc branża nie ma dla mnie znaczenia , mam tylko dwa warunki : umowa o pracę i miła atmosfera wśród pracowników. Niestety obecna praca dała mi w kość przede wszystkim w tej kwesti. Pracuję w sklepie ...pracy coraz więcej , żadnych nowych przyjęć a do tego premie coraz niższe:-( Więc jak to w takim przypadku każdy na wszystko i na każdego narzeka....kosmos totalny .Dlatego szukam nowego zajęcia :-)

Tola Kochana mam nadzieję ,że Twój histpat nabierze większego tempa niż mój ;-)

annemarie cięszę się i trzymam kciuki :-)

Asia _77 dziekuje za kciuki,na razie niczego nie jestem pewna,wiec probuje spokojnie na d..ie siedziec.
 
Bunieczek wolalam nie pytac ile moje dziecko bedzie wazylo jak je do konca donosze. Mysle, ze moze byc ok 4 kg, chociaz doktorek twierdzi, ze synek teraz troche zwolni z przybieraniem na wadze. Zostalo mi 8 tygodni wiec przybierze minimum 800 g bo teoretycznie na tym etapie powinien przybierac 100 g na tydzien. Teraz przybral 800 g w niecale 4 tygodnie ;) Oczywiscie moze to byc blad pomiaru.
 
hello,
właśnie wróciłam do domu. Byłam dzisiaj na siłce, potem na zakupach potem u rodzicielki, a żeby było mało pojeździłam sobie po mieście, żeby ogarnąć trochę nowych rejonów:-) Więc busy day pełną gębą:-)

calina ty male ADHD wpisałam Cię na transfer;-)

Asiu_77 faktycznie ciężko w pracy gdy atmosfera nie komfortowa...ale trzeba szukać. Ja szukałam i znalazłam długo to trwało ale warto było, więc szukajcie a znajdziecie:tak:


Jutro w rolach głownych wystąpią Dorotka i bunieczek, będą wizyty i badania, poleje się krew i łzy szczęcia a na koniec jak to w amerykańskich filmach wszystko zakończy się happy end'em :yes::wink:

LUTY

13: Dorotav - badania w szpitalu
13: bunieczek29 - badania genetyczne


16: Hess - początek wyciszania
16: Olusia - podglądanie maluszków
17: kate23 - przygotowanie do criotransferu
17: dariaa16 - podglądanie pęcherzyków
17: calineczkaa - udany transfer
20: kate_p7 - początek stymulacji
20: kikifish - podglądanie maluszka
23: annemarie - wysoka beta!
24: kate_p7 - wizyta u anestezjologa
27: sykatynka - przygotowanie do criotransferu
28: kate_p7 - podglądanie pęcherzyków

MARZEC

Yplocka1 - udany criotransfer

Ying - Ying - udany criotransfer
.szkrabek - początek stymulacji
 
Ostatnia edycja:
Gizasku lepszych wiadomości nie mogłam przeczytać :) ale sie ciesze kochana , widzisz zrobiłam miejsce na ciężarówkach specjalnie dla ciebie :) buziaczki i ładnie rośnij :)
A mój Pan Myszka kończy dzisiaj tydzien , zleciało jak nic , ale dopiero we wtorek wypuścili nas ze szpitala , za duzo młody spadł z wagi no i żółtaczka sie przyplątała :/
ImageUploadedByForum BabyBoom1423781899.042635.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1423781899.042635.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1423781899.042635.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Do góry