reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hess, ja niestety do Zofii też płacę, tylko jak na izbę przyjęć to za darmo.... Wiem że na prowadzenie ciąży ciężko się dostać, ale może zadzwoń się spytać jak ze zwykłą wizyta na NFZ....
Giza, cudowna beta! Oby tak dalej!
 
reklama
Gizas gratuluję Kochana :-)

A ja byłam dzis u lekarki rejonowej i dała mi tylko skierowanie na morfologie i CRP....coś jest nie tak :-(
strasznie mi morfologia spadła przez 10 dni .

Wyniki z 20.01.2015

leukocyty 5,5 ( norma 3,8-10 )
erytrocyty 4,62 (4,2-5,4 )
hemoglobina 13 ( 12-16)
hematokryt 39,7 (37-47)

Dzisiejsze

leukocyty 5,7
erytrocyty 3,8
hemoglobina 10,8
hematokryt 33

normy jak wyzej

CRP 123
nie wiem co o tym myslec, jutro znów nawiedzę lekarkę
 
Witajcie... nie odzywam sie ale was podczytuje...ale widze ze pytalyscie o mnie gdzie sie podziewam... :tak:wiec pisze... a co stesknilyscie sie? he he


Bunieczek ja od poczatku ciazy mam zakaz uprawiania seksu, zreszta nie mam ochoty, moze dlatego ze nie moge....:tak:

Giza po cichu gratuluje i trzymam kciuki za duzy przyrost bety!;-) ooo gratuluje przyrostu !!

Kiki
dobre wiesci przynosisz, super ze wszystko dobrze !;-)

Kate wpisz mnie na podgladanie maluszkow na 6 lutego;-)

agulla84 tak przy 3 podejsciu zapladniaja wszystkie komorki:tak:

Jo,M
trzymam kciuki za twoje maluszki, niech sie ladnie wgryzaja w mamusie:tak:

beti88 - witaj na forum
1zIggET8dLQXapoHBAA7


welajna gratuluje 5,7 cm szczescia:tak:

Asia.. wszystko bedzie dobrze i nie wmawiaj sobie nowotworu!! :tak: glowa kochana do gory!! odczekaj miesiac, dwa i podejdziesz od nowa do stymulacji.. niech organizm odpocznie troche... Kochana morfologia tobie spadla bo stracilas duzo krwi, pij soki z burakow to pomaga... ale nie pokoi mnie twoje CRP masz bardzo wysokie... masz stan zapalny i to duzy !!


Inka u mnie wszystko dobrze, leze w lozku i sie obijam... nie bardzo moge wychodzic wiec wszystko mnie boli, chyba mi juz odlezyny sie robia od tego lezenia...:tak:

Migotka super wynik i jakie super zarodeczki... teraz musi sie udac... trzymam kciuki !!;-)

Dorotka nie chce od ciebie kopniaczkow... mam ich ostatnio dosc.. od moich maluszkow ;-)

Bubu przykro mi...:-(

A inofem mozna brac w ciazy?:happy:
 
Ello,

to moje dzisiejsze wyniki

LH-3,35
Estradiol 2775
Progesteron 1,04
Prolaktyna 19,1

Faktycznie mam niedoczynnosc tarczycy, i wcale tu nie chodzi o TSH tylko o FT 4 ,ktore mam 0,897 a powinno byc dla zdrowia dziecka ok2,5.skomplikowane to wszystko.

Mozecie mi cos na temat moich wynikow powiedziec,bo nie moge tego poskadac.:tak:
 
Asiu- mysle ze Olusia ma racje ale dla swojego świętego spokoju idz spytaj lekarza co o tym mysli


bunieczek-caly czas gardło pobolewa pije herbatkę, miód cytryna, i do ssania tabl. Ale calyczas jest tak samo. Najważniejsze ze sie nie pogarsza.dziekuje ze pytasz:)

sykatynka- ciesze sie ze to sie tak ładnie poukladalo:) teraz jeszcze odpocznij psychicznie i z pelnia sil wróć abyś mogla za niedługo sie pochwalić pozytywna beta.

gizas oczywiście gratuluje bety. Mysle ze prg nie masz się co martwic bo bierzesz i doustnie i dowcipne.too jedynie podejrzewam ze dr przepisze ci więcej dupastonu.ale nie daj się i uparcie chciej cos i powiesz ze dla spokoju psychicznego musisz to dostac:)
j
olusia- pewnie ze tesknilo sie. Przerazajaca byla ta cisza. Teraz uwazaj na siebie. Musisz jeszcze troche wytrzymac

jo.m- jak sie czujesz? Mocno trzymam kciuki:)


kate- dopiszesz mnie do kalendarza??? Wizyta o blagalne serduszko 6.02
 
Migotka, super wieści, ja tam czuję że będziesz miała 6 blastek. :tak:

annemarie, super ilość jajeczek, prg bardzo ładny, estradiol równie na każdy dojrzały pęcherzyk przypada ok.200 estradiolu więc wszystko bardzo ładnie wygląda :tak:

kate, francy dalej nie ma, jestem zła i załamana wywoływanie nic nie dało. :angry:

GizaS, bardzo ładny przyrost, trzymam kciuki za dalszy, co do prg to tak jak dziewczyny pisały dopochwowy nie wychodzi, ale jak masz luteinę podjęzykową to ją weź a jutro poproś doktorka o receptę.

sykatynka, jeszcze ja tu siedzę więc sama nie zostaniesz.

Asia, miałaś krwotok więc nie ma co się dziwić że Ci morfologia spadła, zanim się zregenerujesz troszkę czasu musi minąć.

Olusia, oj niegrzeczna Ty nawet na fb umilkłaś, a kopniaczki to tylko od bąbli będziesz miała nie ode mnie
 
Olusia a ty zdrowa już? mam nadzieje ze w łóżku leżysz i klikasz;-)

Asiu_77 myślisz, że jak straciłaś taki ubytek krwi, to się organizm tak szybko odbuduje. Niestety czarów, nie ma morfologia za jakieś minimum 6 tyg wróci do normy.:sorry:

Kikifish wpisałam będę trzymać kciuki:-)

GizaS a to jutro coś będzie widać? bo nie wiem czy już Cię wpisać na pęcherzykowe jutro:happy:
 
reklama
ASIU :-)KOCHANA NASZA:-) TWOJE WYNIKI KRWI,LEKKO ZANIZONE MOGA ALE NIE MUSZA SWIADCZYC O ANEMII SPOWODOWANEJ DUZYM UBYTKIEM KRWI:tak:LEUKOCYTY SA OK! A TO WLASNIE ONE ,DARLY BY MORDE GDYBYS MIALA ZAPALENIE. CRP JEST WYSOKIE, ALT TO TAKIE DZIWNE BIALKO KTORE CZASAM SKACZE W GORE I NIKT NIE WIE SKAD I DLACZEGO. TROBILABYM NA TWOIM MIEJSCU TAK. KUPILA W APTECE PREPARATY :ZELAZO;B12 i KWAS FOLIOWY I TROCHE ODCZEKALA:SLUSZNIE ROBISZ;ZE SZUKASZ ODPOWIEDZI, ALE BLAGAM NIE WYKANCZAJ SIE NERWOWO, DUZO OSTATNIO PRZESZLAS I NIE MOZE BYC ODRAZU WSZYSTKO CUDNIE:baffled: TRZYMAM KCIUKI I ZYCZE CI DUZOOOOOOOOOOOOOO ZDROWIA:-)
 
Do góry