reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

GizaS- gratuluje przyrostu Bety:tak: progestron dopochwowy nie wychodzi w krwi, od razu trafia do scian macicy ;-) dobrze ze jutro masz wizyte,moze trzeba zwiekszyc progesteron doustny :tak:
 
reklama
GizaS jak tam betka? cisza cały czas a już 17.00.:eek:
Annemarie
super będzie orgia na szkiełku:-)
Migotka
się dzieciaki pięknie rozwijają :tak:

LUTY

04: Aisa79 - badanie kolposkopowe
04: justys8782 - podglądanie maluszka
04: annemarie - punkcja
04: Migotka - udany transfer


06: annemarie - udany transfer
06: calineczkaa - podglądanie pęcherzyków
06: kikifish - wizyta serduszkowa
06: Olusia - podglądanie maluchów
09: Olusia - echo serduszek
10: Jo.M - wysoka beta!
11: dorotav - badania w szpitalu
12: andromeda5 - przygotowanie do criotransferu
13: Migotka - wysoka beta!
16: Hess - początek wyciszania


MARZEC

Yplocka1 - udana stymulacja
 
Ostatnia edycja:
GizaS suuuper betka:-) kiedy znowu teraz robisz? czy do lekarza na pęcherzykowe lecisz?
 
Jutro mam wizytę, pewnie na usg nic nie będzie widać bo to dopiero 14 dpt. Zapytam dr o prg ale pewnie mi powie jak Kiki że to nie jest takie ważne:baffled:i nie będzie zwiększał dawki a ja na przekór chyba od wieczora będę brała po 2 tab duphastonu. Bo szaleństwa nie ma z tym prg, w sumie jak ten lutinus dopochwowy nie wychodzi z krwi to może jest ok ale lepiej chuchać i dmuchać:-ptym bardziej że wcześniej przy betach w podobnych dniach miałam większy ten progesteron no ale beta była zerowa:crazy:

Zwiększyć duphaston? Może któraś z Was mi powie
 
GizaS nareszcie
Moje gratulacje
Dziewczyny mam do odsprzedaży w korzystnej cenie 29 clexane 0,4. Jeśli któraś jest zainteresowana, poproszę o info na pryw.
 
Gizas piękna beta :) gratuluje :) kciuki nadal 3mam,
Dowcipne nie wychodzą w badaniu, jezeliasz doustnego lutinusa to weź dla świętego spokoju 2x1 ten akurat wychodzi w badaniach, lepiej dmuchać o chuchać :)
Przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~
 
GizaS - super betka! Gratulacje!

sakatynka - Ty do św. Zofii chodzisz na NFZ?? Do jakiegoś konkretnego ginekologa? Z przerażeniem patrzę, że do Lux Medu to nie ma co zaglądać, a Ci ponoć świetni lekarze ginekolodzy, mają terminy na maj :baffled:.
Mam swojego poprzedniego ginekologa, ale prywatnego, a nie powiem, w moim przypadku kasa jest ważna, bo nie pracuję.
Chciałam skonsultować wynik cytologii, bo mam niby jakieś zapalenie......zresztą zawsze mi tak wychodzi i dostaje jakieś proszki na trochę.
 
GizaS piękna beta :D gratulacje, piękny przyrost
Jo. M zaciśniete kciuki za maluszki i piękna betę za 7 dni??
 
Ostatnia edycja:
Beta 124,80 :-)

GizaS gratuluje przyrostu i 3 mam mocno kciuki za bąbla/bąble :-) ale dla formalności ja bym powtórzyła bete w środę albo czwartek.

Jo. M teraz kolej na ciebie i twoją pozytywną betkę. Trzymamy kciuki.

Kikifish co tam u ciebie? jak przeziębienie? dobrze się czujesz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry