reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hess, a Tobie to chyba święta się pomyliły, Wielkanoc to dopiero za 4 miesiące tyle jajek wyprodukowałaś, z tego estradiolu to wychodzi ok. 35 jajców !! a tak na serio to mam nadzieję, że dostaniesz dostinex bo hiperka wisi nad Tobą, pij też dużo wody i staraj się jeść dużo białka.
 
reklama
Hess, to mnie pobiłaś z tym estradiolem;-)Jak się czujesz?Bo ja chyba na skutek tak wysokiego poziomu tego hormonu umierałam, tzn. było mi niesamowicie niedobrze, czułam się jakby skacowana, miałam uderzenia gorąca, masakra...Kazali Ci wziąć dostinex zapobiegawczo na hiperkę???Jutro Choragon o 20???Odnośnie spotkania jeszcze jutro się spiszemy:-)Jajcami będziesz mogła obdarować połowę pacjentów kliniki;-)Hess, czemu oni tak bacznie badają Twój cholesterol?Wiem, że masz jakieś małe zaburzenia, ale co ma do tego stymulacja?
Kate, a Twoje samopoczucie jak tam się miewa? Jak się czujesz?
Jeśli chodzi o mnie to sugeruję się tym, że idę długim, bezpieczniejszym dla organizmu protokołem, i to główny powód. Wróciłam szybko do formy, teraz akurat mam @, więc organizm się też oczyszcza, pójdę na kolejne USG po okresie sprawdzić, jak tam sytuacja wygląda, i tyle:-)Jakby nie było zacznę się stymulować w lutym, więc też miną dwa miesiące od ostatniej stymulacji. Poza tym, idę za ciosem, bo jak się planuje, rozważa, to ***** to daje. Jakiś końskich dawek hormonów też nie przyjmowałam, krótko się stymulowałam, więc czemu nie spróbować wcześniej.
 
Sykatynko, trzymaj sie tam jakos. Mam nadzieje, że najgorsze masz za sobą.

Kate ja coś czuje, że z tej Twojej moruli bedzie wysoko beta i bardzo bym chciała, żebyś też w to uwierzyła.

Calineczko, wlasnie dlatego wkurza mnie Invicta, co pytam o jakiekolwiek badania genetyczne immunologiczne, kariotypy itp to oni mi w kółko, że u mnie nie ma żadnych wskazań do tego. Więc, nie robiłam żadnych tego typu badan.
Ale tez czytając od długiego juz czasu fora, na tyle dziewczyn co robiło te wszystkie badania, naprawdę u bardzo niewielu to coś wniosło.

Dziewczyny bolą mnie jajniki, pierwszy raz mam tak po ivf, co to moze być? Tylko prosze mi nie mowić, że to coś znaczy :-) bo napewno nie w przypadku jajników.
 
hej dziewczynki :)
Dani mnie kuły jajniki myślałam,ze to od leków ale może był to objaw ciąży?trzymam kciuki żeby te kłucie skończyło się tak jak u mnie :)
Calineczko ciesze się,że już się pozbierałaś i walczysz dalej na pewno Ci się uda :)
Kate ja wierze cały czas w Twoja morule na pewno w macicy ruszył i już się ładnie wgryza :) moje zarodki wszystkie padły a jeden został ze mną i tak będzie z Twoją morulą.Wszystkie komórki nie dały rady ale ta z Tobą zostanie :)
Hess trzymam kciuki za jajeczka oby było ich jak najwięcej i jak najlepszej jakości:) przy takim estradiolu to na pewno bedzie super ilość :)
Ewelajna piękna beta oby tak dalej! kiedy masz wizyte?
Proszę o wpisanie mnie do kalendarza wizyta 8 grudzień :)
 
Dorotko biore 3x100mg lutinus dopochwowo oraz 3x1 10mg duphaston. Lekarz napisała ze ładnie beta przyrosla i żebym zwiększyła dupka do 4x1 ale ja z większe sobie sama do 3x4 myślicie ze to dobry pomysł? Nie chcialabym zaszkodzić kropkom.
 
Milkaa w ciąży byłam juz dwa razy, ból brzucha jak na okres owszem był, ale nie jajniki. Moze to rzeczywiście od leków.
Pewnie nie mozesz sie doczekać 8 grudnia co?

Ewelajna jak juz wiesz, że kropki z tobą zostały to moze lepiej juz nie steruj sama lekami tylko słuchaj lekarzy.
 
Ewelajna, chcesz brać dupka 3 razy dziennie po 4 tabletki ?? uważam że to za dużo, ja bym wzięła tak jak lekarka mówi duphaston 4x1 i lutinusa na noc podwójną dawkę czyli 200mg
 
Ewelajna ja jak trafiłam w 5 tyg do szpitala z zagrażających poronieniem to dostałam uderzeniowa dawkę progesterou 4 tabl pod język luteiny 50 4 duphastony i dopochwowa 200 luteine.
 
Dani dorotko dziękuje za odpowiedz. Sama juz nie wiedzialam jak postepowac. Dani a co było powodem twoich poronień i w którym tyg?

Dani a ktory masz dpt? Bo jesli chodzi o mnie i jajniki to ja do 3dpt miałam jakby napuchniete a od 4 do 7dpt miałam klucie z lewej strony a później zaczął się bol @. Trzymam kciuki za pozytywna bete :-)
 
reklama
dorotav - no, mam nadzieję, że hiperka mnie ominie. Lekarz uprzedzal, że może sie zdarzyć. Pije dużo wody i nie tylko. Póki co jest ok. Czasem coś zaćmi.

calineczkaa - nie wiem po co cholesterol, bo nie dopytalam. Ale to dopiero ma mi badać. Odnośnie samopoczucia jest ok. Co jakiś czas, głównie na noc ćmią mnie jajniki i bolą jakby nerki, jak na @, ale to cały czas odkad estriadol sie ruszył. Poza tym jest dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry