reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczynki:-)
Ja właśnie dostałam @, ma być bardzo obfita, więc mam zapas pampersów;-)
Samopoczucie raczej do bani, dużo bardziej się podłamię jeśli mi się nie uda za 2 razem, bo do 3 razy sztuka w moim przypadku.
Przemyślałam sprawę i chcę zacząć długi protokół od początku stycznia, zobaczymy co jeszcze lekarz powie w poniedziałek.
Trzymam kciuki za podglądające maluszków, oby było wszystko ok.
Hess, ja jestem z Tarchomina;-)Na jakiej ul. masz to szkolenie?To może byśmy się jakoś spotkały?;-)
Danii, a mieliście robione kariotypy, że te że zarodki są takiej morfologii?
Migotka, to samo pytanie kieruję do Ciebie, miałaś super blastki, ale się nie przyjmowały, badania genetyczne ok?
Sykatynka biedaku, mam nadzieję, że w miarę szybko wrócisz do formy i zabierzesz kolejnego blastusia z sobą.
 
Ostatnia edycja:
reklama
kate_p7 - ja niestety nie wiem, czy Twoje wyniki są dobre czy nie?? Lekarz nic nie obiecuje?

calineczkaa - a, to mi się coś popitoliło. Na Modlińskiej będę miała szkolenie. Czyli od nowego roku znowu startujesz? A co Cię przekonało do zmiany zdania, jeśli wolno zapytać? Niecierpliwość?? Tak, możemy się spotkać, koniecznie. Niezależnie od szkolenia. Tylko Ty pracujesz do 16, a ja będę się szkolić do 14-tej. Więc w tym czasie mogę dojechać gdzieś do Ciebie.

sakatynka - trzymaj się kochana!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A ja moje drogie robiłam dziś badania.

Progesteron 2,65 - więc mogę pożegnać się z transferem "świeżaczka".
Estriadol - 7570 :szok: i mi strzałkę przy tym postawili, że to już wysoki wynik. Matko, to ile ja tam jajec mam?!?!?! Mam tylko nadzieję, że z 14 mm podrosły do 18 mm, jak lekarz chciał.

Czekam jeszcze na wyniki DHEA.......kurde, nie uprzedzili mnie, że to płatne, a nie na fundusz. Ani lekarz nie mówił, ani w rejestracji.
 
Hess pięknie będzie:-) dużo jajcow:-)

Ewelajna jak tam?????

kwiatuszeq ja polecam Novum profesjonalizm,podejscie do pacjenta na wysokim poziomie, dr Wolski bardzo dobry androlog bardzo dobry lab, ja bylam u dr Sowinskiej ona srednia..ale wszystko tłumaczą na wizyte masz ok.40min tammielismy zaczynać ivf ale zmieniliśmy na invicte bo niby roznicy nie ma....moim zdaniem jest:-p znam tez negatywne opinie o novum. Natomiast po MZ jak się nie uda komercyjnie idziemy do Novum. Nie wcidskają kitu, mowią prosto z mostu. My z mężem to cenimy...

calineczkaa dobrze ze już @ przyszedł, z czasem będzie coraz lepiej :-)
 
lilka wyniki weryfikacji:

estradiol 38
progesteron 2.33

musze leciec w miasto po prezent dla szwagra:-p będę później.
 
Ewelajna, ile bierzesz prg ? plamienia mogą być kiedy prg jest za mało, może zwiększ sobie dawkę, na pewno weź magnez z vitB6 i no spę, no i poleguj jak najwięcej. Beta bardzo ładnie przyrosła.
 
reklama
Do góry