reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Milkaa wizytę powinnam mieć 8 grudnia na podgladanie pecherzyka. To będzie 21dpt a twoja to będzie 1 czy 2 wizyta? Jak 2 to w ktorym dniu mialas 1?

I w sumie to kiedy powinno się iść na 1 wizytę?
 
reklama
mmm... - nie mogę znaleźć zdjęcia swojego tortu, ale wklejam tort koleżanki, też robiła, ale o wiele lepiej jej wyszło :)
O, z telefonu sie nie da :( będę przy kompie to wstawie.
 
Ostatnia edycja:
Dani masz racje nie moge sie doczekac tej wizyty :) nie wiedzialam kochana ze bylas w ciazy przepraszam nie chcialam sie madrzyc odnosnie jakis objawow.U mnie to dopiero poczatek :)
Ewelajna wizyte mam 8grudzien i to bedzie pierwsza wizyta 24dni po transferze.
 
Ewelajna, poroniłam tylko raz i nie wiadomo z jakiej przyczyny beta po prostu zaczęła spadać i miałam od poczatku plamienia. ale to było w 2003 roku.
Jedna ciąża skończyła sie sukcesem, miałam synka, ale jak miał 5 lat zachorował, dzielnie walczył przez 2 lata ale przegrał.

Ja jestem teraz 5dpt. Co ma być to bedzie. Jak widzicie wyżej mam ogromny żal do losu i nic mnie więcej nie złamie.

Milkaa absolutnie sie nie mądrzysz, podobno każdą ciąże przechodzi sie inaczej. Ja po prostu nie wierze ze moze mi sie udać, sorry, że sie powtórzę, ale los mnie bardzo nie lubi.
 
Ewelajna beta urosla wiec dobrze. Lutke zwieksz sobie ;-)

Dani strasznie mi przykro ze stracilas maluszka i fasolke :-( jakie to zycie nie sprawiedliwe jest.. :-(

Milkaa jak ja czekalam na bete to mialam pobolewania brzucha, wrazliwy biust, kucia jajnikow itp..wiec to naturalny objaw.. jednym slowem objawy jak na @.. ;-)
 
Podkusilo mnie... zrobilam sikanca choc wiem, ze moze byc za wczesnie. No wiec zrobilam i nic nie ma, nawet bladziocha z bladziocha... 9dpt. Poprzednim razem test wyszedl w 12dpt ale teraz mialam 6-dniowego kropka (i) podanego. Jutro ide na bete... ale zla jestem na siebie.

Danii, nie wiem nawet co napisac. Ogromnie wspolczuje doswiadczen.

Hess, gratuluje wyprodukowanych jajeczek. Troszke Ci to zajelo ale juz tuz tuz ;-) oby dalej bylo z gorki.
 
Dani nie wiem co powiedziec bardzo Ci wspolczuje ze zycie tak dalo Ci w kosc.Podziwiam Cie ze dalej walczysz i uwazam ze jestes maga silna kobieta!Twoje cierpienia zostana w koncu wynagrodzone zobaczysz i tego Ci zycze naprawde z calego serca kochana :*
Coleta napisze to co pewnie kazda Ci powie test sikany nic nie oznacza sama wiesz ze pewnie to za wczesnie :) jeszcze troche zeby wytrwac do bety i bedzie wszystko jasne :) trzymam kciuki buziaki
 
reklama
Coleta i po coś to robiła?:baffled:Jutrzejsza beta wszystko wyjaśni, może będzie dobrze;-)
Hess, zapomniałam, że jutro mam wizytę u Dr. Pałaszewskiego na 16.40;-)Spotkamy się po Twojej punkcji;-)
Danii, ja się boję powtórki z rozrywki, że te komórki przestaną się dzielić po 2 dobie i będą słabe morfologicznie.
Jeśli chodzi o mnie, to ja myślałam, że jestem w ciąży po cichu, że się udało, bo od 5 dpt miałam bóle okresowe, co podobno jest dobrym prognostykiem. Myślałam, że wtedy też nastąpiła implantacja, ale na nią to było już za późno, bo niezależnie od tego, czy to zarodek podany w 3 dobie, czy w 5, implantuje się między 1 a 3 dniem od podania do macicy. Także zmyliły mnie te objawy;-)
 
Do góry