reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Migotka25 czyli w tej sytuacji tez bede miala cukrzyce ciazowa? jak bralam metformax? tylko ja bralam na pco... hmmm... chcialabym jej uniknac.... loooo matko az sie juz boje.... tego kucia w palec... ałćććććć.....
 
reklama
Olusia ja mam pco, ale wyniki glukozy i insuliny wykazały u mnie stan przedcukrzycowy więc na tej podstawie moja lekarka powiedziała o tej cukrzycy ciążowej. Jak będzie w Twoim przypadku nie wiem, a nie robiłaś już glukozy na czczo i po obciążeniu? Ja ostatnio jak byłam robić, to siedziały ze mną dwie ciężarne i tak trochę uśmiechały się w moją stronę, ale ja ostro czytałam książę, zstanawiając się co zrobię gdy ktoś zapyta mnie czy też jestem w ciąży... Byłam wtedu 2 tygodnie po poronieniu i nie była to dla mnie łatwa sytuacja. No ale przeżyłam :) glukoza nie jest może jakaś wybitna, ale da się przeżyć. Poza tym nigdy nie robiłam tego badania więc była to dla mnie zupełna nowość. Swoją drogą przypomniałaś mi teraz że endokrynolog wspominała, że dzięki tej metforminie mogłabym powoli odblokować swoją owulację która naturalnie nie występuje, no ale przy in vitro na nic mi ta owulacja...
 
Migotka25, ja mam od samego rana nerwowy dzień, najlepsze jest to, że totalnie nic się nie stało złego, niczym się nie zdenerwowałam, tak się obudziłam, co chwilę wybucham, wszystko mnie wkurza, a zaczęło się od teściowej, jak co dzień z samego rana głuchy dzwonek na telefon to jej takie "dzień dobry" a mnie to tak denerwuje i wpienia, że bym jej dzisiaj przywaliła no na dodatek zadzwoniła jak pisałam odpowiedź na bb na telefonie i już widziałam że pewnie znowu mi się post nie opublikuje. Potem mąż mnie wkurzył, wczoraj jak wrócił z pracy cały mokry i brudny od roweru bo padało, miał rzeczy oczyścić i powiesić, bo dopiero dwa dni temu wszystko mu prałam, plecak, kurtkę no i dzisiaj jak zobaczyłam to wszystko w jakim jest stanie to mnie krew zalała. Mogłabym dzisiaj tak wymieniać co mnie wkurza, staram się wyluzować i olać to wszystko no ale nie mogę, i to mnie też wkurza :angry: Tak więc możemy sobie dzisiaj rękę podać i śmiać się z siebie :-) czuję się jak ten stwór z reklamy snikersa, oj, jak mąż chce mieć dzisiaj spokój w domu to musi po niego lecieć;-) Eh, życie jest piękne :-D Jutro będzie dla nas lepszy dzień :tak:
 
Ostatnia edycja:
Migotka25 u mnie bylo tak ze jak poszlam do gina to zrobil mi popoludniu insuline wiec ja bylam pojedzona i w ogole a on mi mowil ze specjalnie tak mi zlecil badanie.. wykazalo ze mam 4 krotnie powiekszone wyniki no ale tez bylo to ze bylam po obiedzie i w ogole...i przepisal mi metformine.. a ja mu ze to lek na cukrzyce a on mi mowi ze nie daje mi tego leku bo mam cukrzyce tylko na pco by unormowac hormony i zeby byla owulacja i zeby @ przychodzila w miare punktualnie.. a u mnie potrafilo nie byc @ 2-3 miesiace... zaczelam brac ten lek i dostalam po miesiacu @ i mialam owulke sama potwierdzana na usg.. bylam w szoku.. potem cykle mialam 30-35 dni ale sama przychodzila...:tak: nie robilam w ogole potem po obciazeniu ani przed ciaza ani teraz.... na czczo robilam dla siebie i byla w normie... jak robie badania to wychodzi mi glukoza ok... ciekawa bedzie jak bedzie na badaniach pozniejszych...ale bede pic juz nie dlugo glukoze 75mg i zobaczymy co mi wyjdzie...;-)


Dorotka... :-p:laugh2:
 
Lutinusa nie mozna porownywac z luteina. Jest to lek zdecydowanie najbowszej generacji i bardzo dobrze wchlaniajacy sie. Cena jest kosmiczna w stosunku do lutki ale ja wierze ze jest super dobra. Bralam przy ostatnim podejsciu przez 5 tygodni wiec wiem jakie to koszta.....


Hess: zalezy jak kiepskie jest nasienie to raz. Dwa, to wy nslegajcie na ICSI a nie czekajcie co klinika zaproponuje. Dla mnie wogole Standardowe IVF to prymityw i nikomu nie polecam nawet z dobrym nasieniem....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziekuje dziewczyny za odpowiedz. Cytomegalie przechodzilam, bynajmnie w 2011 wyszly mi przeciwciala. Ale i tak zrobi jeszcze raz IgG i IgM no i na reszte badan tez zrobie to i to.
 
Do góry