reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

aisa77 uczulenie na olej lniany to chyba rzadko się zdarza, wyjątkowa z Ciebie babka ;-P ja co prawda nigdy tego nie piłam, ale to musi być obrzydliwe:baffled: a jak z linomagiem tam tez jest wyciąg z oleju lnianego, tez masz uczulenie? a o co chodzi z tym kibelkiem??


lilu olej te testy;-) a tak serio idź na bete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zamiast te testy robic;-P
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lilu19 przykro mi, wiem jak sie czujesz w tej chwili czuje to samo.:-( test powtorz bo tak jak dziewczyny tu pisza, roznie to z tymi testami bywa. Ja tez jutro 14dpt jeszcze zrobie bo takie mam zalecenie z kliniki.

Anulla ja podobnie jak Lilu nie mam mozliwosci zrobic sama bety, w mojej klinice wyglada to tak ze dopiero po negatywnym tescie w 14dpt ide do nich na bete. :-(
Milej niedzielki...
 
Ostatnia edycja:
Lilu, Olga tak mi przykro kobitki.... Jakie to niesprawiedliwe :(

Kate_p7.. Hahaha z tym kibelkiem to chodzi o biegunkę... Niestety. Cholera budzi mnie nawet w nocy.
Przed chwilą byłam w sklepie po kapustę, bo zachciało mi się goląbków. Musiałam ją zostawić przy kasie bo znów kibelek wzywał :(
A linomag to nie wiem nigdy nie używałam
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny.Jestem tu nowa.Jestem 6 dzień po transferze w ab ovo Lublin.W piatek mam miec robione hcg czy wczesniej moge zrobic test ciązowy np, środa-czwartek?
 
Mam pytanie do zaciazonych: za ktorym razem wam sie udalo ? mialyscie zmienione leki po udanych transferach ? bo tak mysle, co tu zrobic zeby zwiekszyc szanse kolejnym razem.... ja po 1 transferze mialam: lutinus 3x1, esfrofem 1x1, encorton 5mg 2x1, clexane 1x1, euthyrox N50.
teraz bralam: encorton 5 mg 2x1 estrofem 3x1 pozniej 4x1 i znowu 3x1, acard 1x1, cyclogest 400mg rano, crinone 8% popoludniu i wieczorem,luteina podjezykowa 2x1, euthyrox N25. Oczywiscie do tego kwas foliowy 5 mg, magnez 400mg z B6, witamina D, omega 3.
I czy wogole mam sie juz martwic,ze mam 2 nieudane transfery za sobą ?
 
reklama
Lilu moim zdaniem ivf to zwykła loteria, trzeba się wstrzelić w TEN konkretny cykl. Możemy brać co się tylko da a i tak się nie uda a możemy nie brać nic i się uda. U mnie za pierwszym razem w ogóle nie było zarodków, za drugim razem były 2 ale żaden się nie zaimplantował, za trzecim też były dwa ale jeden słabiutki i się udało. Oprócz tego co piszesz brałam jeszcze DHEA Eljot na polepszenie komórek, piłam olej lniany i jadłam świeżego ananasa 4 dni po transferze. Mimo wszystko zrób jeszcze betę bo z testami różnie bywa, trzymam kciuki :tak:
 
Do góry