reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

olga, lilu wspolczuje wam dziewczyny,ale to nie można prywatnie pojsc i zaplacic za badanie bhcg??

aisa77 to Cię długo trzyma ;-( i żeby az w nocy?? a to nie zespół jelita drażliwego?? ostatnio dużo przeszlas;-( i może stres Cię wykańcza..albo tak jak piszesz organizm się oczyszcza, bo już nie pijesz tego oleju, prawda??
 
reklama
lolitka i inne dziewczątka dostałam od gina vigantoletten(wit.D) 1 raz dziennie, no i biore 2 tyg, czy mam wziąć do końca to opakowanie?? czy mi nie zaszkodzi bo po ok.2tyg miałam isc na wizyte ale @ nie ma, wiec nie ma po co isc;-( dodatkowo tak se mysle czy sens jest faszerować mego męża jakimiś witaminkami, czy raczej to mu nic nie pomoze.. teraz bierze mace i zastawiam się nad profertilem, ale nie wiem czy czegos nie pogorsze? no i czy mogę go podkarmić moja witaminka D?:sorry:
 
Lilu: nie martwic sie tylko dzialac:) mnie sie udalo za 6tym razem. Potem w 7 to ciaza biochemiczna i 8my raz ciaza trzecia. Uczyc sie, wyciagac wnioski z kazdej proby i dzialac

Kate: witd bez problemow bierz i swojemu tez dawaj. Meza faszeruj bo jak nie pomoze to nie zaszkodzi.
 
Olusia ale pięknie rosną bąbelki :-)

kate_p7 mój M brał profertil, nic to nie dało parametry nasienia nada spadają ale spróbuj może na twojego podziałają, na pewno nie zaszkodzą.

mizanka1@o2.pl koszt beta hcg to 20-30zł. w zależności od laboratorium.
 
inka zastanawiam się nad profertilem:baffled: ale strasznie drogi jest, i myślę ze można kupić cos tańszego ;-P może salfazin nie dużo kosztuje...i ma podstawowe witaminki..
chociaż profertil taki kuszący jest..

mizanka mój mąż przeszedł ponad roczne leczenie andrologiczne brał witaminy w końskich dawkach, agapurin, tamoxifen, bromergon nawet clostylbegyt i nic...
Jedyne czego nie bral to wit.D i macy, wiec z tym spróbuję no i wit.C 1000 żeby fragmentacje poprawić, jak to się mówi nadzieja umiera ostatnia ;-) ale teraz mąż nadciśnienie zaczął mieć i leki będzie musiał brac, a te leki zle wpływają na żołnierzy;-(

dorotka a ty jak tam dzisiaj?
 
reklama
Dziewczyny z tego co czytam to wielu parom po pierwszy transferze sie nie udaje.Czy naprawde tak jest czy mam złe informacje.Martwie się bo muszę czekać do piątku a do tego złapało mnie przeziębienie a to wszystko ma negatywny wpływ.Nie mam żadnych objawów tylko delikatny ból w podbrzuszu
 
Do góry