reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lilu, kciuki za pozytywną betę i 2 kreseczki na teście :tak:
Dorota, takie myśli nachodzą każdą z nas:) nie porównuj bet, bo to nie ma sensu. Najważniejszy jest przyrost. Ja w 10dpt miałam ponad 200, ale jak patrzyłam na wyniki innych dziewczyn - na ciężarówkach, to niektóre miały dużo niższe, a teraz przygotowują się do porodu ;-). Spokojnie, niech kropek się porządnie zagnieździ i ulokuje i beta ruszy z kopyta:) zobaczysz, że przyrost będzie mega duży:) W poniedziałek na pewno będzie powyżej 114%.
 
reklama
Dorotko wpisz mnie na 17 na wizyte u doktorka... pogladanie moich pociech :tak: a ty sie bidoczku kuruj !!... a beta na pewno pieknie przyrosnie... pisalam dzisiaj tobie ze ciaza to nie mtematyka... liczy sie przyrost... bo maluszek mogl sie pozniej zaimplantowac... !!

Jo.M kuruj sie !! zdrowka zycze !:tak: a jakie badania planujesz zrobic? kochana ja nie pisalam smsow, chociaz kusilo mnie, nie wiem czemu nie pisalam.. chyba z tych newow a potem z emocji... ;-)
 
Dorotko ja wierze ze wszystko będzie dobrze, ale widzę ze ten stres dla nas nigdy się nie skończy;-P na początku czy beta jest ciążowa, potem czy nie za niska, potem czy dobrze przyrasta itd....az do porodu;-P
Co do cykli to może jeden kiedyś mi się taki trafił (37) nie wiem, chyba był, normalnie to 29-33 dni no ale dzisiaj jest już 38 :baffled:wiem,ze nie ma co panikować ale ja bym chciała do ET podejść jeszcze w tym roku;-P
 
czesc wszystkim
lilu19
trzymam kciuki!!! wiesz, ten 10 dzien to moze jeszcze troche przy wczesnie, mam nadzieje ze bedzie ok;-)
ale rozumiem ze sie obawiasz, czuje sie dzis podobnie...
Dzis 12 dpt i niestety tez test negatywny :-:)-( powtorze jeszcze w pon. ale raczej chyba nic z tego. Tez nie mam mozliwosci zrobic bety
smutno:-(
 
Olga a ilu dniowe twoje maluszki są?? bo ja pamiętam jak ja robiłam testy z moczu, i dziewczyny mowily ze to za wcześnie, teoretycznie w Novum zalecają test dopiero po 14 dpt od ET 5 dniowych zarodków, a jaką masz czułość testu, 25?? czy wyżej??
 
Lilu kciuki za wysoka bete! A nie poczekasz juz do poniedzialku na bete? Test nie zawsze wychodzi.. hmm

Ja robilam test przy becie 300.. ;-)
 
reklama
Do góry