reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
kate_p7 dziękuję ale niestety za daleko mam :(
dorotav ja zawsze muszę mieć szczegółowy plan... Tylko to trzyma mnie w pionie inaczej totalna załamka
Anulla gratuluję raz jeszcze.... Cud muzyka dla uszu mamy
 
Witam poznym wieczorem.Dziewczynki ja przewaznie jestem na forum o staraniach w UK, ale tam ostatnio ucichlo a przedemna pierwsze IVF. Mysle ze jak kazda boje sie pobierania jajeczek przez moja klinike rekomendowane jest uzyzie podczas zabiegu gazu takiego jak sie uzywa podczas porodow i bardzo mi go polecaja, nie wiem co wybrac.Twierdza ze pacjetki zazwyczaj mowia ze bol od 1 do 10 to 3 przy gazie z czego dostane jeszcze antybiotyki i czopek przeciw bolowy, zostane znieczulona w srodku cos podobnego jak znieczulenie u dentysty tak mi wytlumaczyli i doustna tabletke. Czy ktoras z was wybrala taka droge?
 
Kara: dadza ci znieczulenie miejscowe. Zabieg bedzie srednio bolesny o ile nie bedziesz miala duzo jajek. Jak duzo to moze byc bardzo bolesny. Mialam tak robiona punkcje 3 razy: z samym miejscowym... Wbijaja sie igla kolo jajorow, wstrzykuja znieczulenie, czekasz jak u dentysty z 5 minut zeby zaczelo dzialac i wsio. Czopki i gaz malo daja. Gaz moze cie psychicznie uspokoi
 
Dzisiaj rano miałam taka mała kuleczke brązowa, roztarlam i było tam trochę krwi :( nie wiem co to było, możliwe ze zadrapalam sie przy podawaniu tabletki bo wczoraj na szybko zakładałam. Boje sie ze to nie wróży dobrze :(
Teraz co chwile latam i sprawdzam.
 
Ostatnia edycja:
Lisska ale teraz jest czysto, nie masz jakiegos zabrudzonego sluzu? Chodzi mi o to czy jak lutka wycieka to czy jest czysto. Zadrapanie jest bardzo możlwie, bo lutka podraznia w srodku.
 
reklama
Nie wiem bo jeszcze lutka nie wyciekła mi od rana. Normalnie zakładam na leżąco a wczoraj byłam na mieście i zakładałam na stojąco i na szybko, mam nadzieje ze to przez to...ale nie wiem tez czy w takiej formie jak ja miałam, bo to nie było takie zwykle plamienia tylko takie małe coś jak kuleczka i po roztarciu była w środku krew.
 
Do góry