reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A właśnie ...macie jakiś sposób na bezstresowe picie oleju lnianego???
Mnie już naciąga na samą myśl , śniadania odwlekam w czasie ile sie da...
Ogólnie mam mdłości jak w ciąży , w której do jasnej -ciasnej nie jestem. Wszystko wina oleju z dnia na dzień jest coraz gorzej.
 
reklama
Witam :-)
Anulla beta jest z 13 dpt
Kate :-) kapusta na kolacje byla a dzis na sniadanie na jajko mialam ochote :-)
Finesse to bardzo dobra wiadomosc, gratuluje awansu
Dorotka jak u Ciebie?
Milego dnia dziewczynki :-)
 
Cześć dziewczynki

Najmocniej przepraszam Was że wczoraj nie napisałam ale latałam po pracy a potem jechaliśmy do teściów i jak wróciłam to nie miałam mocy pisać. Moja beta z 12 dpt 3,65 a wczoraj czyli 14dpt to 19,63 . Zadzwoniłam zaraz do kliniki żeby umówić się na dzisiaj bo już mi leków brakowało. Miałam robione USG i niestety pęcherzyka jeszcze nie widać. Mam w poniedziałek powtórzyć bete i jak będzie wzrastać to w piątek kolejna wizyta , jak spadnie to mam leki odstawić. Chyba osiwieje do następnego piątku. Dr powiedział że szanse są bardzo małe na powodzenie ale skoro beta rośnie to mam jeszcze powtórzyć jak pisałam w poniedziałek. Dziękuję Wam z całego serca za kciuki , trzymajcie je dalej bo na pewno przydadzą się. Dziś w nocy z wrażenia nie mogłam spać już od 4 rano leżałam i rozmyślałam. Z jednej strony nie chcę się nakręcać ale co się w nocy obudziłam to tylko miałam jedną myśl czy to możliwe że jestem w ciąży. Póki co się tego trzymam.

Dorotka - Trzymam kciuki za Twoje 2 kruszynki :-)
 
Jo.M wreszcie, bo juz czarne myśli miałam....

beta ładnie przyrasta....dbaj o Was , a Maluszkowi - Leniuszkowi to się ochrzan należy za stresowanie Mamusi ;-)
 
Jo.M jeszcze raz po cichu gratuluje i trzymam dalej kciuki !! no pecherzyka lekarz mial prawo nie widziec.. dopiero widoczny jest przy becie 1000... trzymam kciuki dalej mocno !!:-D

kikifish87 ja sie czuje fatalnie... nie mam juz sil... :-( ale pocieszam sie mysla ze pewnie przejdzie mi to za jakis czas...

Dorotko jak sie dzis czujesz?:tak:

Lilia a ty jak tam?:tak:

ladygodiva witaj ponownie :tak: ja zawsze dostawalam @ po odstawieniu lutkim nigdy wczesniej...

Aisa79 nie wiem czy juz tobie gratulowalam... ale bardzo ładny przyrost :tak: he he ty i ta twoja kapusta kiszona..

finesse gratuluję awansu:tak:

jazzabell Maleństwa są przecudne...
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
 
Cześć dziewczynki

Najmocniej przepraszam Was że wczoraj nie napisałam ale latałam po pracy a potem jechaliśmy do teściów i jak wróciłam to nie miałam mocy pisać. Moja beta z 12 dpt 3,65 a wczoraj czyli 14dpt to 19,63 . Zadzwoniłam zaraz do kliniki żeby umówić się na dzisiaj bo już mi leków brakowało. Miałam robione USG i niestety pęcherzyka jeszcze nie widać. Mam w poniedziałek powtórzyć bete i jak będzie wzrastać to w piątek kolejna wizyta , jak spadnie to mam leki odstawić. Chyba osiwieje do następnego piątku. Dr powiedział że szanse są bardzo małe na powodzenie ale skoro beta rośnie to mam jeszcze powtórzyć jak pisałam w poniedziałek. Dziękuję Wam z całego serca za kciuki , trzymajcie je dalej bo na pewno przydadzą się. Dziś w nocy z wrażenia nie mogłam spać już od 4 rano leżałam i rozmyślałam. Z jednej strony nie chcę się nakręcać ale co się w nocy obudziłam to tylko miałam jedną myśl czy to możliwe że jestem w ciąży. Póki co się tego trzymam.

Dorotka - Trzymam kciuki za Twoje 2 kruszynki :-)

Teoretycznie bete powinno sie robic 14 dpt, masz powyzej 5, jest dwu-cyfrowa, czyli sie udalo, i tego sie trzymaj :tak:
 
reklama
Tola, ale masz jakieś objawy ?

Asita, Zośka piękne ma wymiary, dawaj fotkę dla e-cioteczek. Moja pierworodna też ma mieć na imię Zosia:-)

Ladygodiva, na pewno crio nie będzie odwołane, jedynie co to będzie szybciej.

finesse, ale super wiadomość, kumulacja szczęścia, no ja myślę że mały ucieszy się że nie będzie miał na imię Marian i z tej okazji będzie najgrzeczniejszym dzieckiem na świecie.

kate_p7, z całej szóstki do zapłodnienia nadawało się 5, z tego dwa się rozpadły, dwa są podane, a ostatniego, leniuszek za tatą, obserwują do wtorku.

Asia_77, najważniejsze że w kalendarzu, z nim czas szybciej mija. Co do oleju to ja mam tak samo, już moje metody nie działają, na samą myśl robi mi się nie dobrze, i od paru dni ciąży mi potem na żołądku, odbija się paskudnie.

Aisa79, u mnie lepiej, choć brzuch jeszcze boli, nocne wędrówki do wc obecne - 4 razy, no spa, magnez jakoś dają radę chociaż na trochę, cały czas poleguję i najchętniej bym spała. Dzisiaj mam wyrzuty hormonów, nagle oblewa mnie pot a zaraz potem jestem sucha, do tego na coś chyba jestem uczulona, bo dostałam czerwonych wypieków na twarzy. Hm, wszystko to jest dziwne.

Jo.M, przyrost bety daje nadzieję, z całej mocy dalej trzymam kciuki za leniuszka.

jazzabell, super fotki młodocianych, niech tylko grzecznie i zdrowo rosną


WRZESIEŃ

22: Luize - udany transfer
22: olga29 - udany transfer
22: jazzabell -wizyta w poradni ciąży mnogiej
23: Lilu19 - udany criotransfer

23: Aisa79 - wizyta pęcherzykowa
24: kate_p7 - wizyta przygotowanie do ET

24: Anulla28 - wizyta serduszkowa
25: kasik36 - badania prenatalne
26: kwiatuszekq20 - wysoka beta !!

28: Juhasek87 - wysoka beta !!
30: kasik36 - wizyta u doktorka

PAŹDZIERNIK

01: Agulla84 - genetyk

03: Olusia7982 - badania prenatalne
03: liskka - wizyta u prowadzącego gin.
03: dorotav - wysoka beta !!
04: Jazzabell - usg genetyczne

09: kikifish87 - wizyta
09: yplocka1 - wizyta
16: gos1512 - podglądanie podczas antyków

21: inka26 - immunolog
Ladygodiva - criotransfer
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD

Migotka25 - criotransfer

andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
Asia_77 - criotransfer AZ

inka26 - criotransfer
 
Ostatnia edycja:
Do góry