reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jo.M. trzymam ogromnie kciuki aby fasolka rosła i już nie denerwowała Mamusi:-)
Kasiu - wiem, że się myśli o wszystkim ale jak zaczniesz czytać te wszystkie info to zaczniesz u siebie coś znajdywać a to nie potrzebne.
 
reklama
WRZESIEŃ

22: Luize - udany transfer
22: olga29 - udany transfer

22: jazzabell -wizyta w poradni ciąży mnogiej
23: Lilu19 - udany criotransfer

23: Aisa79 - wizyta pęcherzykowa

23: Ladygodiva - wizyta przed crio
24: kate_p7 - wizyta przygotowanie do ET

24: Anulla28 - wizyta serduszkowa
25: kasik36 - badania prenatalne
26: kwiatuszekq20 - wysoka beta !!

28: Juhasek87 - wysoka beta !!
30: kasik36 - wizyta u doktorka

PAŹDZIERNIK

01: Agulla84 - genetyk

03: Olusia7982 - badania prenatalne
03: liskka - wizyta u prowadzącego gin.
03: dorotav - wysoka beta !!
04: Jazzabell - usg genetyczne

09: kikifish87 - wizyta
09: yplocka1 - wizyta
16: gos1512 - podglądanie podczas antyków

21: inka26 - immunolog
Ladygodiva - criotransfer
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD

Migotka25 - criotransfer

andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
Asia_77 - criotransfer AZ

inka26 - criotransfer
 
Ostatnia edycja:
Tola, ale masz jakieś objawy ?

Pobolewa podbrzusze, parcie na mocz, pieczenie... 2 lata temu jeżdziłam z Córa na basen i miałam często takie klocki. Skończyłam i problem z głowy. Raz na jakiś czas było. A teraz znów się zaczeła. Robiłam wymaz z cewki kiedyś na chlamydie itp i nic nie wyszło. To nie wiem. Jak jechałam na egzam to mnie zaszczypało pare razy i najadłam się furaginu żeby mi się nie rozkręciło bardziej, a teraz bez posiewu się chyba nie obejdzie. Jakoś specjalnie mi nie dokucza, ale jednak. I mnie załamka wzięła, że mi się to teraz przyplątało. Jade do dr na wizyte i chciałam podchodzić od pażdziernika do dziełą, a tu... ?Już mnie niemoc bierze. Choć co się odwlecze to nieuciecze co???:-)
 
Jo.M, nie martw się - tak jak pisały dziewczyny - pęcherzyk widać przy becie 1500. Ja byłam na wizycie i zobaczyłam pęcherzyk, ale miałam betę ponad 4600, a pęcherzyka żółtkowego musiał lekarz sporo się naszukać żeby zobaczyć. Mam nadzieję w środę zobaczyć serduszko, bo beta powinna być pięciocyfrowa. Byłam też u swojego gin jak miałam betę 216 i nie było nic widać, nawet pęcherzyka, więc nie martw się, bo to normalne. Rób betę, my trzymamy kciuki za ogromny przyrost i za tydzień zobaczysz pęcherzyk :tak:
 
Tola32, ok dwa tygodnie przed transferem miałam podobne objawy, pieczenie, ból podbrzusza, bieganie co chwilkę do wc bo myślałam że mi się chce, a i tak było tyle co kot napłakał, do tego przy końcówce oddawania moczu ból. Z polecenia dziewczyn kupiłam urosept, 7 dni go brałam 3x2 tab, do tego kupiłam suszoną żurawinę i ją wcinałam i po 4 dniach jak ręką odjął, no i dużo piłam ciepłego, zrobiłam nawet posiew moczu a tam czyściutko, po prostu jakieś przeziębienie mi się wdało, a już myślałam że koniec z podejściem do stymulacji. Więc jeszcze nic straconego :-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny wieczorową porą

Aisa79 – widzę, że dopadają Cię pierwsze objawy ciąży, oby zbytnio Ci nie dokuczały. Twoja beta pięknie rośnie, gratuluje.

kiki, Olusia, Aisa79 – u mnie jak na razie ok, sukcesywnie wyprowadzam moich lokatorów. Pieczenie już się prawie kończy, czasem min. coś zapiecze, ale myślę, że wybiorę się jeszcze na konsultację do dr na wszelki wypadek.

Jo.M. – mam nadzieję, że Twój leniuszek w końcu wyskoczy z betą jak torpeda, bo ja cały czas zaciskam kciuki i przez to nic w domu nie mogę zrobić :-D

dorotav – cieszę się, że maluszki są już z Tobą i zostają z Tobą już na zawsze. Innej opcji nie przyjmuję :tak:

jazzabell – gratuluję podwójnego szczęścia, zdjęcia przepiękne :-)

Olga29 – witaj na forum.

finesse – ale historia, gratuluję.
 
Do góry