reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dorotka nie ma innej opcji, beta będzie wielka. A teraz maluszki niech się wprowadzają :tak:
Ja za mało wypiłam do transferu, chociaz wydawało mi sie, że to dużu było. Lekarz powiedział, że pęcherz jest mało wypełniony. Po transferze spokojnie sobie poszłam do kibelka :tak:

Jo.M kobieto gdzie jesteś?

Ta beta to dużo mi urosła aż się przestraszyłam jak zobaczyłam wynik :confused:. Do wtorku to chyba padnę z niecierpliwości
 
reklama
Tola32 – gratuluję zdanego egzaminu, to teraz możesz zacząć przygotowania do kolejnego podejścia.
Dziękuje ;-) Bardzo już bym chciała działać, ale nie może być dobrze. Jakieś dziadostwo mi się przypałętało. Muszę zrobic posiew moczu w poniedziałek!!!
Za Twoje podejście trzymam mocno kciuki!!!!!!! Oby było owocne! :tak:
 
Asita, super że ciąża przebiega zdrowo, czekam na wieści po wizycie połówkowej :-)


Aisa79, beta tak ładnie i dużo przyrasta bo maluch/y są zdrowe i silne, trzymam kciuki by taka była do końca.:tak:

Tola32, no nie teraz Tobie coś się przyplątało, to jakaś plaga.:szok: Trzymam kciuki by paskudztwo szybko poszło sobie w diabły i za szybkie owocne podejście. :tak:


WRZESIEŃ

22: Luize - udany transfer
22: olga29 - udany transfer
23: Lilu19 - udany criotransfer

23: Aisa79 - wizyta pęcherzykowa
24: kate_p7 - wizyta przygotowanie do ET

24: Anulla28 - wizyta serduszkowa
25: kasik36 - badania prenatalne
26: kwiatuszekq20 - wysoka beta !!

28: Juhasek87 - wysoka beta !!
30: kasik36 - wizyta u doktorka

PAŹDZIERNIK

01: Agulla84 - genetyk

03: Olusia7982 - badania prenatalne
03: liskka - wizyta u prowadzącego gin.
03: dorotav - wysoka beta !!
04: Jazzabell - usg genetyczne

09: yplocka1 - wizyta
16: gos1512 - podglądanie podczas antyków

21: inka26 - immunolog
Ladygodiva - criotransfer
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD

Migotka25 - criotransfer

andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
Asia_77 - criotransfer AZ
 
Ostatnia edycja:
Tola współczuję :-( ja też czekam....przyplątała mi się urea- dziadyga:zawstydzona/y:

i oczywiście musiałam źle obliczyć w moich planach. Myslałam ,że zdążę podejść do AZ w październiku a zapomniałam ,że na wynik powtórny czeka się 2 tyg :wściekła/y: czyli jak będzie ok to w grę wchodzi dopiero listopad :wściekła/y:
 
Asia no to aby ta bida też sobie poszła w siną dal. Trzymam kciuki. Poproś w labo żeby Ci szybciej zrobili to się wyrobisz może... Oby:-)
 
DOROTAV po wizycie wszystko dobrze. Zosia waży 501g, obwód główki ma 19,97cm, obwód brzuszka 17cm i długość kości udowej 3,9cm. Długość całkowitej niestety mi nie podał :-(
 
reklama
dziewczyny, witam po dlugiej przerwie. troche mnie nie bylo bo bylam na malym urlopie i nie mialam dostepu do internetu. wszystko sobie wlasnie przeczytalam.

gratuluje zaciazonym i tym po transferach. trzymam kciuki!!

mam do was kobitek doswiadczonych pytanie:
mialam brac luteine na wywolanie okresu przed crio na cyklu sztucznym. standardowo 10 dni i potem mial sie pojawic okres. a tu klops bo zaczelam plamic 9 dnia. teraz dnia 10 mam okres. co to cholera jest? dupa i crio bedzie odwolane? jaj ja mam liczyc teraz dni cyklu. lekarza mam na wtorek, 5dc jedli przyjac ze dzisiaj jest pierwszy z krwawieniem. miala ktoras tak i crio sie odbylo?

zaraz sie zaplacze...
 
Do góry