reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aisa79 3dpt to chyba trochę za szybko mogły zostać jeszcze resztki leków, trzymam kciuki żeby to nie był leki a ciąża :) kiedy powtarzasz bete ?
 
kolejna weryfikacja 12.09, potem 16.09. W invikcie tak mają, że sa trzy weryfikacje. Nie trzeba tego chcieć ale akurat miałam to w programie.
 
Kurcze od wieczora znowu plamie a juz 4 dni bylo czysto. Bylo tez troche krwi ale nie takiej swiezej i tylko troche. Teraz w srodku jest brazowo. Skoro nie mam wymiotow to jakos ciaza musi mi o sobie przypominac. Mam nadzieje, ze to ten cholerny krwiak sie oczyszcza. Na pewno sie nie przepracowalam bo dzisiaj wyjatkowo sie obijalam. Jak ja wytrzymam tyle czasu do wizyty, chyba zwariuje. Dopoki nie boli i nie mam skurczy to mam nadzieje, ze nic zlego sie nie dzieje.
Ja znam osobiscie 3 dziewczyny po in vitro i kazda z nich krwawila/ plamila na poczatku ciazy co jakis czas- ponoc to normalne, tym bardzie jesli jest krwiak.


Andzia, kciuki za jutrzejszą betę:)
Aisa - za wysoką dzisiejszą betę :)
.
I ja trzymam kciuki za piekne bety :tak:;-)

kwiatuszekq20 pisze:
Hej dziewczynki juz jestem i wszystko pisze
Dziekuje za kciuki i wsparcie <3
a wiec z 8pecherzykow 5bylo dojrzałych
transfer w czwartek
niestety dopiero w czw sie dowiem szczegułów
buziaki
niech maluchy sie ladnie dziela :rofl2:

Dlugowlosa- ja tez jestem Pacjentka Dr. Mrugacza :-)
 
Dorotko przede wszystki DZIĘKUJĘ CI, że wpisałaś mnie na listopad! Powiem Ci, że zaczęłam się uśmiechać sama do siebie jak zobaczyłam, że choć jestem na samym końcu tej listy to jednak jestem :) i póki co tylko tym żyję. A jestem przekonana, że szybko minie.
Co do Diagnostyki to jak najbardziej jestem stałym klientem i mam kartę, w sumie to powinnam mieć rabat 50% a nie 5% bo wszystkie badania robię właśnie u nich ze względu na wyniki przez internet, no i mam w laboratorium taką swoją dziewczynę z którą zawsze zamienię parę słów, a że przeważnie nie jestem za wesoła to dostaję plasterek dla dzieci ;P w każdym bądź razie jak robiłam ostatnio w sumie 6 bet na cito to wynik miałam nawet do godziny. Przy poronieniu a był to dzień świąteczny dziewczyny też zlitowały się nade mną i czekałąm u nich na wynik tylko 40 min więc jestem bardzo zadowolona z Diagnostyki.
Mam też takie laboratorium Alab z prywatnej opieki medycznej z pracy, nie mam z nim za dużego doświadczenia bo robiłąm tam tylko cytologię tydzień temu i w sumie jeszcze nie mam wyniku.

Kasik Ty niczym się nie stresuj, teraz będzie tylko dobrze!

Aisa ja choć po cichu to Ci bardzo kibicuję! Progesteron masz całkiem ładny, ja już po pozytywnej becie takiego nie miałam, ale ja byłam po crio i na cyklu bezowulacyjnym więc to zupełnie inna sytuacja. Co do bety to wiesz, że póki co jest na nią za wcześnie ale jestem przekonana, że 12.09. będzie już dwucyfrowa! Myśl pozytywnie! Przykro mi, że nie masz mrozaczków... ale teraz myśl o tych Kruszynkach które na 100% są z Tobą :*
 
Aisa miałaś w programie za darmo weryfikację? Mówisz o programie rządowym czy jakimś innym bo ja płaciłam i to sporo. Moim zdaniem na tym etapie warto zrobić tylko progesteron, masz ok. Beta jest niemiarodajna bo to wynik leków i jest za wcześnie a na estradiolu kompletnie się nie znam.

Asia wizytę z usg miałam 7 dni temu i wtedy też akurat plamiłam i to chyba mocniej niż teraz. Kolejna wizyta dopiero 30 września, w między czasie jeszcze prenatalne ale u innego lekarza 25 września.
 
reklama
Witajcie dziewczyny

andzia.m – te plamienia już Ci się skończyły?? Mam nadzieję, że tak… Ja jestem o Ciebie dziwnie spokojna, moja intuicja mówi mi, że będzie dobrze :tak: A u mnie w sumie to nie wiem co, dziś mam wizytę u dr i okaże się czy dostanę zielone światło na rozpoczęcie stymulacji. Jak zwykle jak już mam wszystko zaplanowane to musi się coś takiego stać, że nie wiem czy będę mogła podchodzić. Dostałam zapalenia, zastosowałam terapię, ale czy to wystarczy to nie wiem...

Aisa79 - ale Twoja klinika wymyśliła sobie nazwę programu :-D
 
Do góry