reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane dzięki za kciuki z tym że betę robie dopiero jutro po południu. Planowalam dziś ale w mojej "dziurze" na wyniki czeka sie 1-2 dni!!!! wiec nie bylo sensu poczekam do jutra i ok 17 powinnam juz wiedziec czy sie udało czy....
 
andzia w takim razie już trzymam kciuki za jutrzejszą betę :tak: Plamienie mam dużo mniejsze i jaśniejsze, po nocy czysta wkładka bo nie wstawałam ale jak wstałam to trochę jasnobrązowej lutki wypłynęło. Podczas aplikacji lutki też jasnobrązowo w środku. Czuję się dobrze, nic mnie nie boli, nie mam skurczy, tylko stresuję się plamieniem i biegam do wc co godzinę sprawdzać:zawstydzona/y:

Ladygodiva jeździłaś do szpitala z brązowymi plamieniami? Mi doktorek mówił, żeby nie lekceważyć tylko żywej krwi ale nawet ona może świadczyć o tym, że akurat mój krwiak się oczyszcza. Na ostatnim usg 7 dni temu był malutki bo 2x1 cm i tak usytuowany, że doktorek nie kazał się w ogóle nim przejmować bo nie zagraża kropkowi ale to się tak łatwo mówi jak jego nie dotyczy. Mówił mi też, że możliwe, że jest gdzieś wolna przestrzeń, której nie widać na usg i dopóki się nie wypełni to mogą być plamienia i krwawienia. Podobno 20 % kobiet krwawi i plami w ciąży i wszystko jest ok więc może ja właśnie należę do tych 20%, oby :-)

Lolitka z tego co się orientuję wiele klinik nie jest czynne w niedziele i święta, niestety dla nas jest to kłopotliwe ale taka jest rzeczywistość.
 
Ostatnia edycja:
Andzia, kciuki za jutrzejszą betę:)
Aisa - za wysoką dzisiejszą betę :)

Kasik, mam nadzieję, że te plamienia to norma i nic złego się nie dzieje, bo ja jak więcej pochodzę to też plamię. Do tego znowu pobolewa mnie brzuch. Raz mocniej, raz mniej, więc no spa to podstawa u mnie. Jutro pojadę na betę i mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje.
 
blueskye , Mimozama Kochane ściskam gorąco....co za niesprawiedliwość :wściekła/y:

Martolek , Aisa79 mam nadzieje na dobre wieści chociaz od Was :-)
 
kasik36 wierzę ,że wszystko się uspokoi , a kiedy masz wizytę, może usg by Cię uspokoiło :-)

Lilia bardzo Ci dziękuję za namiary :-) ta lekarka musi przynieść mi szczęście :tak:
 
Hej dziewczynki juz jestem i wszystko pisze
Dziekuje za kciuki i wsparcie <3
a wiec z 8pecherzykow 5bylo dojrzałych
transfer w czwartek
niestety dopiero w czw sie dowiem szczegułów
buziaki

Blue tak mi przykro
 
Dziewczyny wiem wszystko to niesprawiedliwe jest. W moim kręgu "znajomych" są dwie osoby które usunęły ciąże a dwie inne wpadły w wieku 15lat...

Blueskye,przykro mi

Andzia.m, wysokiej bety !
 
Witajcie,
niestety nie dam rady odnieść się do każdej z Was osobno, więc napisze ogólnie:
gratuluję pozytywnych bet :-)
przykro mi z powodu tych negatywnych :-(

uważajcie na siebie wszytstkie

U mnie w sobote okazało się, że z 9 komórek dojrzałych było 5, wszystkie sie zapłodniły, ale potem 3 przestały się rozwijać. Zostały tylko dwa blastusie, które mam teraz w brzuchu. Dzisiaj miałam pierwsza weryfikację, której sie boję. Wiem, że ta pierwsza beta nie ma znaczenia, ale jednak strach jest. Nie mam żadnych mrozaczków już :-(.
Ogólnie od dwóch dni jestem strasznie nerwowa, pobolewa mnie brzuch i wczoraj miałam jakies dziwne kłucia w brzuchu.

Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, które od Was otrzymałam.
 
reklama
Do góry