reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Blake, jasna że mogę, już się robi :-)

SIERPIEŃ

28: andzia.m - punkcja
28: Anulla28 - transfer mrozaczka
28: Jazzabell - kolejne spotkanie z kropką

29: komóreczka - punkcja
29: dorotav - wizyta przed stymulacyjna

30: Jo.M. - podglądanie pęcherzyków
30: Aisa79 - podglądanie pęcherzyków

WRZESIEŃ

01: Aisa79 - punkcja

01: Sylaa1 - wysoka beta !!
02: Asia_77 - wizyta
03: Cleo1980 - wysoka beta !!
04: liskka - wysoka beta !!

05: Mimozama - wysoka beta !!
08: dlugowlosa - wysoka beta !!
08: Migotka25 - wizyta kontrolna

09: Blake - próba przed transferem

PAŹDZIERNIK

01: Agulla84 - genetyk
 
reklama
Aisa, estradiol masz naprawdę bardzo ładny, przyjmuje się że na każdy dojrzały pęcherzyk przypada 200 estradiolu, a do punkcji masz jeszcze 4 pełne dni i do tego czasu estradiol i pęcherzyki jeszcze ładnie podrosną, tym bardziej że Twoja stymulacja dalej trwa. A prg masz cudowny. :-) Nic, tylko pozazdrościć :tak:
 
Hejcia laseczki :-)

U mnie wszystko ok.. plamien dzis nie mialam, chodzilam wiecej pierw po sali a potem na korytarz i szlam sama do lazienki i moge wziasc kapiel.. wiadomo wszystko z umiarem... lekarz nz wizycie mowic ze jest szansa ze wyjde w piatek ale czy na pewno to pewnie bedzie zalezalo czy beda plamienia itp... i pewnie dowiem sie moze jutro a w piatek na pewno... :tak: dzis mialam troche kolezanek z pracy, wpadla moja najlepsza kumpela, zreszta nie tylko dzisiaj byla.. byl moj mezus i tesciowa z tesciem... wiec mialam co robic...:-) klaczki tez byly do poludnia, a popoludniu troche mnie mdlilo i nic poza tym.... a dzis zauwazylam ze cos mi troszke brzuszek wypchalo... :tak:

Jo.M super ze wizyta udana i ze naprodukowalas pecherzykow :-) oby tak dalej... :tak:

sylaa1 witaj :tak: trzyma kciuki za wysoka bete !!

Migotka25
praktycznie ustaly, chodz troszke jeszcze wylatuje, ale to nie ma porownania co bylo na poczatku :tak:

Kiki szkoda ze nie bedzie ciebie... ale faktycznie jak masz jedyny wolny weekend a nie widzialas sie dlugo z mama to pewnie jedz...:-)

Aisa glowa do gory... 7 pecherzykow to nie jest zle.. sa tutaj osoby ktore mialy zdecydowanie mniej i sie udalo :tak: wyniki masz super !!
 
Ostatnia edycja:
Aisa79 nie wiem jak lekarka może ocenić amh na oko, gdyby to było takie proste to nie trzevaby robić badań :D Ja przed początkiem symulacji miałam amh 3,4 a pecherzykow tylko 4. Lekarz mnie bardzo delikatnie stymulowal ale za to wszystkie były dojrzałe a 3 się zapomniały. I nie rozumiem jej oceny na 20%? Narzekałam na swojego malomownego lekarza ale teraz widzę ze lepiej żeby sie nie odzywał niż gadał takie głupoty jak twoja lekarka!
Bedzie dobrze na 100 % i tego się trzymaj :)
 
Dziewczyny, a jak sie ma AMH do Fsh ? Różniły się wam te dwa wyniki bardzo ? Rozumiem ze amh bada rezerwę jajnikow a FSH tez chyba jest z tym powiązane ?
 
Co ja bym bez Was zrobiła dziewczyny :) Pewnie chlipałabym w poduszkę.
Pierwszy raz spotkałam sie z takim "czymś" u mojej dr. Już chodze do niej długo ale minę miała dzisiaj niewyraźną przy usg.
Mam siódemeczkę :tak: oby szczęśliwą :-).
Ale widzę, że różnie rzeczywiście reaguje się na leki. Bo Jazzabell też piszesz, że amh ładne a mało komórek.

Olusia bardzo się cieszę, że jest już dużo lepiej u Ciebie. Kłaczki to dobry objaw. Ja akurat marzę o kłaczkach, byleby się tylko udało.
Maluszki się zadomowiły u mamusi i sobie kaczkują :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Długowłosa, też mam zastrzeżenia do kliniki, ale na pewno nie zmienię na Bociana, bo niestety nie dam rady tam dojeżdżać. mam nadzieję, że jednak klinika się sprawdzi.
Aisa, nie rozumiem Twojej lekarki. Ja chyba bym do niej nie poszła więcej. 7 pęcherzyków to jest super wynik. Ja byłam stymulowana 15 dni menopurem 300 :szok: bo bardzo słabo reagowałam na leki i nawet lekarze dziwili się, że tak ciężko jest żeby pęcherzyki urosły. Pobrali mi co prawda sporo, a z 6 zapłodniły się 4. Nie były może najlepszej jakości, ale też nie były całkiem beznadziejne. U Ciebie myślę, że będzie dużo lepiej. Masz mniej pęcherzyków, ale pójdą pewnie w jakość, a nie ilość. Pamiętaj - NIE ILOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA! Czasami wystarczy 1 dobra komórka, która się zapłodni i z niej może być ciąża. Nie załamuj się, bo naprawdę nie jest tak źle u Ciebie jak powiedziała Ci lekarka. Głowa do góry, myśl pozytywnie i będzie dobrze:)
 
Do góry