reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

a może on się boi? że znowu się nie uda np. Nie wiem, Twój mąż to chyba trudny przypadek do rozgryzienia.
Mój dzisiaj, wiedząc, że mam wizytę o 16.40 nie odezwał sie wcale, chociaż do domu wróciłam po 18.30 więc dosyc późno. Pytam się go, czemu sie nie odzywał, a o mi na to: myslałem ,że jeszcze jesteś u lekarza :/ nawet smsa nie wysłał.
wiesz, jak mielismy podjąć decyzje o skorzystaniu z dawcy nasienia, to powiedziałam jak to wygląda, dałam mu tyle czasu ile chciał, nie pytałam o nic w międzyczasie, nie było tematu. Jak sobie przemyslał, to sam przyszedł o tym porozmawiać.

Anulla, pokojnych snów. Kciuki trzymam baaardzo mocno.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kate, teraz już nie musisz podchodzić do stymulacji chyba co nie? Tylko odmrażanie komórek i zapładnianie, ja bym delikatnie starala się przekonać męża na więcej jeśli w grę nie wchodzą poglądy religijne.
 
aisa to nie jest chyba wasz pierwszy raz to już tak nie przeżywa, oby mój takiego luzu nabrał, to bylo by superrr..
anulla lec spac i spokojnej nocy..
 
Ostatnia edycja:
gos1512 przy moim 1 podejsciu placilam za ten emro glue a przy 2 podejsciu nie placilam za niego nic a dostalam.... :tak:lekarka mowila ze podaja go teraz kazdemu i nie placi sie za niego...
 
anulla trzymam kciuki za was

asia trzymam kciuki za komory, dzisiaj w pracy wypatrywałam postu po lekarzu:happy2:

Olusia dobrze ze u Ciebie lepiej, i dziękuję za wsparcie gdy ty masz tyle na glowie..
mysle ze masz małego fajtera w sobie;-)

lisska kiedyś do oceny rezerwy jajnikowej używano fsh, teraz mamy amh, dodadkowo jest to badanie które jest w stanie okreslic ryzyko hiperki, ponoc, ja miałam amh 3.2 a hiperka była;-(

ide spac, jutro wstanie nowy dzień, oby lepszy od poprzedniego;-)
jutro pomysle co zrobić;-)
 
Kate zawsze mozesz liczyc na pomoc i wsparcie moje i dziewczyn, po to tu jestesmy zeby sie wspierac. cieszyc sie z radoci i smucic z porazki.... ale zawsze jestesmy tutaj i bedziemy !!
 
blueskye czekaliśmy 14 miesięcy. Gdy się zapisywałam Pani embrilog powiedziała ,że kolejka jest ok roku. Rok minął w czerwcu i oczywiście zaraz dzwoniłam się przypomnieć. Byłam wtedy 20 na kolejce i kazano zadzwonić w listopadzie. A tu niespodzianka ...kilka dni temu dostałam telefon ,że mam zapisać się do lekarza , bo zarodeczek -czki , czeka -ją na mnie . Byłam wtedy w pracy , ale i tak poryczałam się ze szczęścia :-)

A do której lekarki chodzisz?
 
reklama
Bylam u Paligi - i 4miesiace temu bylam na liscie 12. Dzis jestem po transferze w Gyncentrum...moze nie bede musiala juz w Angeliusie :) to moja trzecia proba z adopcja zarodkow. Nie nastawiam juz sie jakos specjalnie... ps.wiesz jaka tam jest cena za az?
 
Do góry