reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aisa79, przecież jeszcze nie wszystko stracone. Masz 7, niech teraz ładnie rosną. Rozumiem jednak co czujesz, sama słabo zareagowałam i ostatecznie miałam tylko 2 i potem jeden zarodek ale cóż jeszcze nie trzeba się poddawać. A jak u męża sprawy?

Czy to badanie amh trzeba robić w jakimś konkretnym dniu cyklu ?

Czy stres może tez wpłynąć na rezultat stymulacji ?
 
reklama
Aisa79, kochana wcale nie jest kiepsko, 7 komóreczek to bardzo dużo, pomyśl sobie że jak wszystkie się zapłodnią, podzielą do blastocysty to czy będziesz chciała siódemkę dzieci ? Z całej tej siódemki na pewno będą piękne zarodeczki po połączeniu się z chłopakami. Dadzą radę, uwierz w nie, bo ja wierzę, jeszcze CI pokażą !!


Komóreczka, duża ilość wody i ta dieta ma zapobiec hiperce, a masz 17 pęcherzyków i może ale też oczywiście nie musi CI się przytrafić, lepiej dmuchać na zimne, no i dzięki temu szybciej spadnie brzuszek po stymulacji.

liskka, AMH możesz zrobić w każdym dniu cyklu, i stres ma bardzo duży wpływ na stymulację,
 
Witam ponownie

Przepraszam ,że tak mało piszę i w sumie tylko o sobie. Ale niestety mam problem z laptopem, wciąż się zacina , wiesza itp. Więc ledwo Was czytam. Ale za wszystkie trzymam kciukasy , a dziewczyny , które są w rozpaczy tulam cieplutko.

Wiecie już , że we wtorek mam wizytę przed adopcją zarodka. I właśnie wyczytałam na stronie mojej kliniki ,że oferują nowe podłoże - Embryo Gen - korzystałam z Embryo Glue przy transferze i crio moich eskimosków , ale tamte to chyba jakaś nowość.
Nowe podłoże Embryo Gen® | Angelius Provita | Katowice

Co o nim sądzicie ? Czy warto ?

Całuski gorące
 
Amh zrobię sama jeśli mnie nie skierują na nie sami teraz. JeszcE wierzę ze coś będzie z tego jedynego kropka, ale... Czuje się dziś jak na okres w podłym humorze, pomimo ze jeszcze do 4.09 daleko - choć ja Pms zwykłam mieć już tydzień przed .
 
Ostatnia edycja:
Asia_77, nie pomogę kochana, nie miałam żadnego z tych embryo.


liskka, kochana, do 4.09 jeszcze bardzo daleko, a podły humor to też dzięki hormonom, trzymam kciuki, ja myślę że ten maluszek z Wami zostanie :tak:
 
Dzięki dziewczyny. wiecie nagle się okazało, ze moja płodność być może znacznie spadła, mąz jest bezpłodny. Gin mi powiedziała, że jak będe miała dwa zarodki to będzie dobrze. Rok temu moje szanse na ciąże wynosiły ok 50 % a teraz ledwo 20. To jest bardzo duża różnica. Nie rozumiem dlaczego tak się zrobiło. Prawy jajnik praktycznie w ogóle nie zareagował. Jakieś dwa zdechlaki sie pokazały. Dla porównania rok temu przy stymulacji do IUI po 5 dniach clostibelgytu miałam 4 piękne komórki a tera przy takie stymulacji ledwie 7.
Moja cała wiara, pozytywne nastawienie leży i kwiczy.
Wiem, że nie mam najgorzej. Chodzi mi o to, że tak szybko moja płodność spadła.
Sorki, że tak o sobie ale nie mogę się pozbierac.

Quinnie, współczuje z przeżyciami z narkozą. Dobrze, że zabieg się udał i niedługo ruszysz ze stymulką.
Komóreczka to w piątek Twój dzień. Trzymam kciuki mocno.

Kate jak pierwszy dzień w pracy?

Lisska amh jest płatne, nawet jak lekarz skieruje to i tak trzeba zapłacić. Trochę kosztuje to badanie. Ale mam nadzieję, że beta będzie wysoka i już nie będziesz musiała robić amh.
 
Aisa79, proszę mi się nie załamywać, zastanawiam się jak twoja pani dr mogła powiedzieć że twoje amh jest 0,6 skoro nie masz zrobionego ponownie badania !! To że teraz masz aż 7 pięknych pęcherzyków to jeszcze nie znaczy że twoja płodność tak drastycznie spadła, to jest bardzo dobry wynik, inne dziewczyny na forum miały mniej przykład kasik36 i co najważniejsze udało jej się. A przyczyną tego (wg Ciebie) że masz mało pęcherzyków może być że twój organizm nie zareagował dobrze na te hormony, powiem Ci że ja przy I ivf brałam fostimon i miałam 6 oocytów, przy II ivf brałam menopur i komóreczek było ponad 20 a moje amh to 2,9. Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. A tak właściwie to ile byś chciała tych komóreczek, naprawdę ta siódemka Ci nie starczy ? Powiem Ci jeszcze że najważniejsze jest nastawienie, więc pozbieraj się do kupy i zacznij wierzyć.
Mam nadzieję, że nie obrazisz się na mnie że stawiam Cię do pionu ;-)

Kate_p7, jak się czujesz ?
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Dorotka. postaram się zebrać.Może jutro będzie lepiej. Pytałam się dr czy mam powtórzyć amh, to powiedziała, że nie mam sensu bo widać po reakcji na stymulkę. Może faktycznie te leki to nie bardzo dla mnie. ale tak mnie zszokowała tą wiadomością, że prawie w gabinecie się poryczałam :-( Stwierdziła tylko jeszcze, że estradiol mam ładny.

Kolejną wizytę mam w sobotę. Dostałam teraz 3 dawki menopuru po 300 j + gonapeptyl do soboty włącznie.

Kiedy powtarzasz badanie na (nie)obecność koków?
 
Aisa79, jaki masz estradiol ? W piątek mam wizytę i się wszystkiego dowiem.

SIERPIEŃ

28: andzia.m - punkcja
28: Anulla28 - transfer mrozaczka
28: Jazzabell - kolejne spotkanie z kropką

29: komóreczka - punkcja
29: dorotav - wizyta przed stymulacyjna

30: Jo.M. - podglądanie pęcherzyków
30: Aisa79 - podglądanie pęcherzyków

WRZESIEŃ

01: Aisa79 - punkcja

01: Sylaa1 - wysoka beta !!
02: Asia_77 - wizyta
03: Cleo1980 - wysoka beta !!
04: liskka - wysoka beta !!

05: Mimozama - wysoka beta !!
08: dlugowlosa - wysoka beta !!
08: Migotka25 - wizyta kontrolna


PAŹDZIERNIK

01: Agulla84 - genetyk
 
reklama
Dorotka 9 wrzesnia mam sprawdzenie szyjki macicy, proba przed transferem. Wiec jakby mogla mnie dopisac do kalendarza...
Pozdrawiam
 
Do góry